Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit szólnátok ha a 15 éves...

Mit szólnátok ha a 15 éves gyereketek a gimiben rendszeresen cigarettázna?

Figyelt kérdés
2010. szept. 3. 18:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%
én 16éves vagyok és nagyon kiforott nézeteim vannak és legtöbb korombéli nemien és nagy hatással van rájuk a közeg amiben élnek...
2010. szept. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
71%
én helyedbe nem hagynám hogy bármeik gyerekem is dohányozzon
2010. szept. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiaim nem dohányoznak de a nagyobbik kipróbálta.Leültünk megbeszéltük.Nem vertem ki a fogát de nem is tiltottam meg neki.Magától rájött,hogy nincs értelme.Én mondjuk elég laza is vagyok velük(35 év).Soha nem titkoltak előlem semmit.
2010. szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
36%

Én is cigiztem.Egy évig.Minden bajom volt aztán azt hittem,hogy az segít.Meg a bandázás...meg a többi.Addig volt mindennapos amíg anyám nem tudta.Aztán megtudta,és azóta már egyhónapban kb 2szál.Bulizni meg csak akkor ha anyum megengedi...szóval szerintem egy idő után a fiad is megkomolyodik,meg megunja...nem lehet vele igazából semmit csinálni,csak reménykedni.

14/L

2010. szept. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
67%

Az egész úgy kezdődne, hogy kicsi kora óta mondogatnám neki ( persze az ő szintjén ), hogy milyen káros dolog, és aki rászokik, nagyon nehezen tud leszokni - mellesleg beteg is lehet tőle...

Na de mivel már nem kicsi - ahogy a kérdésből kiderült - nem tiltanám, mert akkor AZÉRT IS csinálni fogja. (Hanem megint leülnék vele beszélgetni, és elmondanám a cigarettázás hátrányait, de már durvábban, mint amikor kicsi volt.) Nem biztos, hogy mindenki így gondol(ná) jónak, de ez az én véleményem az egészről!

2010. szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Ez nem szulotol fugg.

En lassan fel eve cigizek, suliban is. Nem menozesbol, hanem mert raszoktam :s

f/15

2010. szept. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Én is 16 éves vagyok, nagyon sokat vagyok ideges, szar kedvű, stb., mégsem cigizek...lehet, hogy jobban érezném magam tőle valamennyire, viszont büdös, káros, stb., kell a francnak(tudom, hogy az idegeskedés is káros). Ha az én gyerekem(aki amúgy ugye természetesen nem létezik) cigizne a suliban, akkor tisztában lennék vele, hogy nem tudok semmit sem csinálni ellene, ha akar, továbbra is cigizni fog, viszont elmondanám neki a véleményemet, megpróbálnám megbeszélni vele, hogy ő hogyan gondolkodik a dologról, stb.


theodorik: A magyar nép valóban birkákból áll(mint az emberek úgy általában), a magyar oktatási rendszer is a "szar" kategóriába sorolható, viszont rádférne neked is, ha megtanulnád, mi az az igekötő, de leginkább azt, hogy hogyan kell a magyar nyelvet helyesen használni írásban. A "borzasztó" kategóriába tartozó helyesírásod körítésében a "nagyon kiforrott nézeteid" meglehetősen érdekesen hatnak. Így nem tudod valami eredméynesen osztani az észt.

2010. szept. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
*a magyar oktatási rendszer is néhány dologban a szar kategóriába...
2010. szept. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Egyik ismerősöm amikor megtudta, hogy dohányzik a fia leült vele egy asztalhoz, elé tett egy csomag cigit és szívatta vele amíg rosszul nem lett, azóta nem cigizik.
2010. szept. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Én már az általános iskolában is cigarettáztam. De egyébként meg a saját véleményemet elmondom: 8. óta cigarettázok, most gimnazista vagyok, 35-en vagyunk az osztályban, és ebből kb. 10-en ha nem cigiznek. Amikor megyünk valahova és leszállunk a tömegközeledési járműről 50 öngyújtó kattan.
2011. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!