Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Én még nőhetek? Vagy már...

Stkee kérdése:

Én még nőhetek? Vagy már teljesen meg álltam?

Figyelt kérdés

A kérdésem az ,hogy nőhetek-e még,azaz lehetek-e még magasabb? 13 éves lány vagyok 160 cm,tudom a 160 nem olyan kevés ,de az osztályból már rengertegen lehagytak.Mondhatjátok hogy azért mert ők hamarabb kezdtek el fejlődni,én később érő tipus vagyok,de nem.

Nem mert tavaly márciusban jött meg,és akkor elkezdtem nagyon nőni is.160cm-re nőttem és egyre fejlődtem,csakhogy szeptemberben fogyókúrázni kezdtem és 45 kg ról 38lettem,a fejlődésem abba maradt,és persze október óta nem jött meg....most azt kérdezem elkezdhetek-eújra fejlődni,vagy a testem itt megállt és hogy meg fog-e még jönni .....vmkor?

légyszi segitsetek!válaszoljatok

ja am az alakommal,testemmel elégedett vagyok csak az érdekelne hogy lehetek-e olyan 165-168 cm?

és hogy meg jön-e még vmkor?

am most 160cm 38kg vok


2010. szept. 1. 18:22
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
ohh..köszi utólsó (fiú) meg a többieknek is a tanácsokat
2010. szept. 2. 17:41
 12/15 anonim ***** válasza:

ohh, de jó, én alacsony vagyok:D:D

amúgy én is 13 éves vagyok és lány, 158 cm, és 45 kg, az alakom tök normális, vagyis nem vagyok kövér.

Szerintem tényleg híznod kéne, az egyik osztálytársan 38 kg, és 148 cm, szóval..:) és őő nagyon-nagyon vékony

2010. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hízzál gebe!
2010. szept. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Hízz meg.45 kg 160 cmhez nem sok egyáltalán.Nem kell még ilyen korban fogyózni(nem akarok okoskodni,még én is csak 13 vagyok).

Valahol olvastam hogy a fogyókúrától abbamaradhat a menszi de biztos az is benne van hogy még nem állt be egészen.

2010. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Bocsi, de te egy hülye anorexiás tyúk vagy! Ezt komolyan mondom. Minek kell 45! kg-ról lefogyni??

Amúgy nem fogsz nőni, mert ezzel a súllyal még menstruálni sem fogsz.

Ha hízol kb. 5-6 kilót, talán még nőhetsz pár centit!

2011. jan. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!