Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Én még nőhetek? Vagy már...

Stkee kérdése:

Én még nőhetek? Vagy már teljesen meg álltam?

Figyelt kérdés

A kérdésem az ,hogy nőhetek-e még,azaz lehetek-e még magasabb? 13 éves lány vagyok 160 cm,tudom a 160 nem olyan kevés ,de az osztályból már rengertegen lehagytak.Mondhatjátok hogy azért mert ők hamarabb kezdtek el fejlődni,én később érő tipus vagyok,de nem.

Nem mert tavaly márciusban jött meg,és akkor elkezdtem nagyon nőni is.160cm-re nőttem és egyre fejlődtem,csakhogy szeptemberben fogyókúrázni kezdtem és 45 kg ról 38lettem,a fejlődésem abba maradt,és persze október óta nem jött meg....most azt kérdezem elkezdhetek-eújra fejlődni,vagy a testem itt megállt és hogy meg fog-e még jönni .....vmkor?

légyszi segitsetek!válaszoljatok

ja am az alakommal,testemmel elégedett vagyok csak az érdekelne hogy lehetek-e olyan 165-168 cm?

és hogy meg jön-e még vmkor?

am most 160cm 38kg vok


2010. szept. 1. 18:22
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16 éves korodig nősz kb, szóval ne aggódj.
2010. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
53%

Figyelj!

Biztos hogy meg fog jönni valamikor, csak még nem állt be rendszeresre! És még nőhetsz olyan 3-4 cm-t de nem többet!

Ezen ne aggódj, ez nem függ össze a diétázással!

:)

2010. szept. 1. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Lehet ilyen (antropometriás) vizsgálatot csináltatni, ahol jól becsülik, hogy kb. ? cm leszel, de biztos nyúlsz még sokat, akár 18-20 éves korodig is.

Hogy mikor áll le a növekedés, azt nem lehet pontosan tudni, genetikai alapon hormonok szabályozzák. Ne izgulj emiatt.

2010. szept. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
Szerintem 160centihez, 38kg csontsovány még lánynak is, nem? Minimum a 48-50 lenne a jó, nem?
2010. szept. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Ez a drasztikus fogyás előidézheti a menstruáció kimaradását és előfordulhat, hogy a fejlődésed is emaiatt ált meg. Próbálj, 2-3 kilót visszaszedni magadra és rendeződni fog a helyzet.
2010. szept. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a nyugtatást,:)
2010. szept. 1. 18:47
 7/15 anonim ***** válasza:

Szia:) Én is 160 vagyok, de anyumnak a vállán felül, mamát, pedig már lassan el kerülöm, szóval...én mondjuk 165, 170 nél nem akarok magasabb lenni.

Én 46-47.- kg vagyok, és nem vagyok kövér...Mások szerint, ez megfelelő?

13/L

2010. szept. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

38kg???:OO

én 165vok és 65kg.:'D :$

híznod kéne...

2010. szept. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38????:O...s miert kellett fogyozzal...hat szerintem etkezz egy kicsit bosegesebben...es azert alt meg lehetseges hogy egybol elkeztel noni es megalltal egy ideig..en ugymond normalis menetben fejlodok... 162 cm vagyok 56 kg...es az osztalytarsaim mindig majdnem elhagytak es most en vagyok magasabb mindegyikuknel...
2010. szept. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nőhetsz, de szerintem az alacsony lányok sokkal szebbek! Sokkal nőiesebbek. Gondolom a válaszból kiderült, hogy fiú vagyok.
2010. szept. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!