Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Nem tudom mit érzek. Mit tegyek?

Nem tudom mit érzek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy srác aki egy évvel idősebb nálam, de egy suliba járunk. El kezdtünk még régen beszélgetni facebookon és mostanra nagyon jó barátokká váltunk.Néhányszor beszélünk élőben is a suliban. Én nagyon kedvelem és tudtommal ő is kedvelt.De nem terveztem vele semmit többet.Van egy lány az osztályába akibe belé van zúgva és ezt a lány is tudja, de ő csak a barátjaként szereti őt.És egy idő után már nem beszélt velem ez a srác de nem tudtam miért, pedig semmi rosszat nem tettem.Később kiderült, hogy azért nem beszélt velem, hogy annak a bizonyos lánynak jobb legyen. Pedig én elmondtam mind a kettőjüknek,hogy semmi olyat nem akarok a fiútól csak hogy barátok maradjunk.De hiába nem beszél velem és én emiatt nagyon szomorú voltam, meg mérges is. Sajnos még most sem tudok eligazodni a srácon. Nem beszélünk pedig én úgy érzem még mindig kedvelem,de néha viszont azt érzem, hogy utálom amiért így otthagyott magamba.. :( Mit csináljak most?

2013. ápr. 1. 19:52
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ez az élet.Azért ne halj bele....
2013. ápr. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez esetleg megnyugtatna, hasonló helyzetben vagyok. Csak annyit tudok tanácsolni, hogy próbáld meg nélküle... Nagyon nehéz, mert hiányzik, és folyton eszedbe jutna közös emlékek, de próbálkozz. Sok sikert neked is! :)


16L

2013. ápr. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen! Sok közös emlékünk volt és folyton eszembe jut.Már a barátnőim is az mondják,hogy felejtsem el de elég nehéz. Minden nap látom és minden nap gondolok rá. :/ köszönöm a választ :)
2013. ápr. 1. 21:48
 4/8 anonim válasza:
70%
Mintha én írtam volna ki a kérdést. Ha nincs több esély keress másikat. Lehet fáj. Csak ezt mondom mást nem tudok mert még nem tettem túl magam rajta
2013. máj. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát igen jobb lenne őt elfelejteni...csak igazán nehéz..! Az egyik énem el akarja felejteni (agy) de a másik nem (szív)..:(
2013. máj. 21. 16:15
 6/8 antitakarításmánia válasza:
Szerintem tedd túl magad ezen ,ne rohanj olyan fiú után aki egy másik lány miatt felad ,megszakít egy kapcsolatot ha igazán szerelmes lett volna beléd akkor nem állt volna közétek ez a lány. :/
2013. máj. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Demon128 válasza:
Szerintem lépj tovább!!!!!!!!!!!!!!
2013. júl. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tudat az én tudatomba szeretek 1 lányt de atolö nem tudhatja sajnos
2014. jan. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!