Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kettősséget érzek a személyisé...

Kettősséget érzek a személyiségemben. Miért? A részletes problémaleírás lejjebb.

Figyelt kérdés

Az a problémám, hogy nem vagyok csúnya lány, és ezt olyanok is észreveszik,akiknek nem kéne. mint például a legjobb barátnőm volt pasija, aki élete nagy szerelme volt.és egyik barátnőm mostani pasija. és nem akarom senkitől elvenni a pasiját, de kihívásnak érzem.ahogy anyám fogalmazna: "azt akarom, hogy minden f*sz körülöttem álljon." de tudom, hogy nem szabadna, de mégis megteszem. mégis elcsábítok minden pasit akit csak tudok.nem lefekszem vele, mert még mindig szűz vagyok, de flörtölök, és ahogy lehetőségem van rá pofára ejtem. miért csinálom ezt, ha tudom hogy nem szabadna?:/ (akik csak azt mondanák, hogy a társadalom, a tv, és amerika hatása kérem, kíméljenek!)

16 vagyok.


2011. máj. 2. 22:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Dragam, kamasz vagy! En is ilyen voltam. Egy ido utan elmulik.
2011. máj. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

gondold vegig, hogy te mit ereznel forditott helyzetben.

amugy a flört tök jó dolog, dehogy muljon el, viszont ugy jo, ha mindketten tudjatok, hogy ez ennyi, nem tobb, akkor egy nagyon jó móka..

szoval en batoritalak, hogy csinald, de ugy, hogy ne massz bele senki lelkebe, es tisztazd, hogy mit (nem) akarsz.

2011. máj. 3. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Én is ugyanezt csináltam, sőt a barátnőim is...:) De idővel kinőttük.

Eljön az az idő, amikor olyan ember lép színre, akivel már nem akarsz szórakozni,hanem komolyan gondolod.

2011. máj. 8. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jófej lehet anyud, ha ilyen szövegeket tol. :)
2011. máj. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel 16 éves vagy, ez teljesen normális dolog:)Éld ki magad, szerezz elég önbizalmat,hogy mire jön az igazi férfi az életedbe, addigra lenyugodjál.Jól csinálod szerintem!
2011. máj. 15. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
uhh Ez nem probléma... csináld nyugodtan.. kezdheted velem, van barátnőm és elcsábíthatsz de össze kell szedned magad ahhoz hogy engem elcsábíts.. ha irsz üzit irok elérhetőséget (facebook..) :D
2011. máj. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!