Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nem érzek semmit! Volt már...

Nem érzek semmit! Volt már ilyen valakivel?

Figyelt kérdés

December legvégén, volt egy komoly sportsérülésem, azóta már többször is megműtöttek. Hihetetlen fájdalommal járt, nem csak fizikailag, hanem lelkileg is, hiszen nem csinálhattam azt amit mindig is imádtam. Eközben összejöttem a volt barátommal, de szerintem csak megsajnált, mert nem igazán jöttünk ki egymással. Szóval szakítottam vele. Eleinte még elvoltam a barátimmal, felvettem a műmosolyomat...de mostanában már velük sem vagyok szívesen. Mindig hívnak, de én csak nagyon ritkán megyek velük. Mindenkit ellöktem magamtól. Egész nap csak a szobában ülök és már anyáéknak is hazudozok, hogy ne lássák ezt az egészet.

Nem érzek semmit, közömbös vagyok mindig. Nem tudok örülni annak ha kapok valamit, bárkinek tudok hazudni, úgy hogy még csak bűntudatom vagy lelkiismeret furdalásom sincs. Még csak szomorú sem vagyok. A volt barátom próbál segíteni, de nem érzek vele kapcsolatban se semmit.

Mit tegyek? Volt már valaki így? Egyáltalán rendbe jön ez valaha?

15/L


2011. aug. 21. 17:40
 1/5 anonim válasza:
70%
Miféle sportsérülés? Picit bővebben.....? L/20
2011. aug. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ezt hívják depressziónak. Magától nem fog elmúlni, beszélj a szüleiddel, keressetek fel egy gyerekpszichológust, és ő segít ebből kilábalni.
2011. aug. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Spirálisan kettétört felkarcsont...nyílt töréssel illetve izom-és szalagszakadással...és még 2 törött borda :(
2011. aug. 21. 17:45
 4/5 anonim válasza:
70%

Csatlakozom az előttem szólóhoz...azt hittem sokkal komolyabb baj van.És végleg abba kell hagynod a sportolást...?:) Mert nem hinném...15 évesen még igen csak helyre fog jönni az egészséged!:) Ha valakit szeretsz,azért legyél vele mert tényleg így van,sajnálatból sose!Ez egy jó tanács.Hazudni meg nem érdemes...Magadnak is hazudsz ezzel... Kombinálni meg kár,fiatal vagy nagyon,persze,hogy minden rendbe jön!:)


L/20

2011. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok a dolgokkal, csak nekem nem volt sportsérülésem, mégis valamiért a barátaim már nem a barátaim, magányos akarok lenni, de ha meg magaányos vagyok, akkor úgy csinálnék valamit, ismerkednék... 16/f
2011. aug. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!