Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult már valakivel...

Előfordult már valakivel (akinek kb.30 napos ciklusai vannak) és terhes lett, hogy az elmaradt mensi napján a 10-es teszt még semmit sem mutatott?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi késés után lett pozi a 10-es érzekenységu teszt.
2010. okt. 18. 18:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nekem 29 naposak a ciklusaim, az elmaradt utáni 7. napon lett csak pozitív...
2010. okt. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Hmmm. Ez erdekes. Koszonom! Biztato! :-)

Csak azt furcsalom, hogy mar egyszer voltam terhes (sajnos nem maradt meg) es akkor ugyanez a teszt a nem vart napjan mar full pozi volt, pedig akkor par nappal kesobb volt a peteeresem is. Akkor figyelgettem, most sajnos nem , igy nem tudom mikor volt , igy lehet csak azert kesik, mert az ovu is kesobb volt.

2010. okt. 18. 19:13
 3/23 anonim ***** válasza:
30 napos ciklusaim voltak,a 29.napon egyértelműen pozitív lett.
2010. okt. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Szia!

Átlag 28 naposak a ciklusaim a 32. napon voltam dokinál még nem látszott semmi, elküldőt vizelet vizsgálatra negatív lett. 2 hét múlva vissza rendelt akkora már dobogott a kicsi szíve:))

2010. okt. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Koszonom! Kerek meg ilyen biztato storykat. :-) 4 napja kesik. :-) 2 napja meg negativ volt a teszt, de nem fogok mindennap tesztelni, mert nincs ertelme. Legkozelebb sztem pentekene, ha kibirom addig meg ha meg nem jon addig.
2010. okt. 20. 20:45
 6/23 anonim ***** válasza:

Nálam 10-es érzékenységű teszt a nem várt után 5 nappal is negatív volt. Ikrekkel!!! Aztán 2 hét után a dokinál szembesültem azzal hogy terhes vagyok. Sajna nem lett jó vége a dolognak, de nem ezen múlott.

Drukkolok! :-)

2010. okt. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Koszonom!
2010. okt. 20. 21:51
 8/23 Nikcsi ***** válasza:

Hasonloan vagyok, hetfon kellett volna megjonnie, teszt ma reggel is negativ, viszont menstruacio sehol...

Ket gyerekem van mar, veluk mar elotte 4 nappal eros pozitiv volt.

2010. okt. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:

Erdekes dolgok ezek. Drukkolok neked is! Majd irj, hogy alakulnak a dolgok. En csak penteken akartam legkozelebb tesztelni, de ugy dontottem megejtem holnap reggel. Most masfajta tesztet vettem.

Lenne egy buta kerdesem. Ha vasarnap kellett volna megjonni, akkor hogy szamoljatok, hany napja kesik? En a vasarnapot is beleszamolom, hisz aznap sem jott meg es igy 4, ugye? Vagy csak 3? Ti hogy szamoljatok?

2010. okt. 20. 21:55
 10/23 Nikcsi ***** válasza:
En beleszamolom azt a napot is amikor meg kellene jonnie, mivel mindig hajnalban, reggel jon meg.
2010. okt. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!