Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult, hogy csak később...

Előfordult, hogy csak később mutatta ki a teszt a terhességet?

Figyelt kérdés
Ha a ciklus 16. napján volt pém és csak akkor tudtunk együtt lenni- szóval előtte-utána nincs esély arra, hogy megfogant, csak ez az egy alkalom...lehet, hogy 19. dpon-még nega a teszt, vagy ez akkor már biztos nem jött össze.
2011. ápr. 20. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
Van akinek meg egyáltalán nem mutatja ki a teszt a terhességet, és csak vérből tudják megállapítani...úgyhogy semmi sem biztos én azt mondom! Bármi előfordulhat, lehet hogy terhes vagy, lehet hogy nem!
2011. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet!

Bár nekem előtt 4 nappal mutatta, de pl. a barátnőmnek a nemvárt után 5 nappal lett olyan erős a tesztje, mint nekem a nemvárt napján. Szóval mindenkinek más intenzitással termelődik a hcg!

Sőt képzeld, most ahogy voltam tesztekért a Rossmann-ba, megjegyezte a pénztáros csak,hogy tán baba lesz. Mondtam,hogy van már halvány pozi tesztem, de nézem,hogy erősödik-e és úgy néz ki igen. Erre rávágta, hogy de jó nekem, mert ő most 8 hetes és nem mutatta ki a teszt, pedig két fajtával is tesztelt!

2011. ápr. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én 6 hetes kismama voltam uh szerint, amikor először mutatta a teszt.

A terhesség a beágyazódást követő 1. napon is kimutatható egyes tesztek szerint, de ugyebár a beágyazódás is két hét, szal a peteérés után legalább annyit kell várnod a teszteléssel. És még akkor se tuti az eredmény, ha negatív. :)

2011. ápr. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Nekem meg az volt a furcsa, és nagyon elcsodálkoztam, hogy a doki azt mondta, hogy lehet szó arról, hogy egy nagyon korai terhességem van és hogy teszteljek kb. 10 nap múlva...holott én most tartok mensi után 5 nappal. 1 napos vérzésem volt ami nagyon kevés volt. Tehát én csodálkozom, hogy miért mond ilyet, hiszen akkor már ki kéne hogy mutassa a teszt, ha itt tartok és terhes vagyok... Doki UH alapján mondta ezt, hogy még van esélyem babára. Én nem hiszek ebben, de ő mondta!

Egyébként tegnap reggel volt is egy nagyon halvány pozitív tesztem, de számomra nem egyértelmű.

Szóval szerintem Veled is bármi lehetséges!

2011. ápr. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, de az utolsónak: ha volt pozitív teszted, akkor megvan rá az esély, igaza van az orvosnak. Holnap megint tesztelj, ha erősödik, akkor terhesség. Majd jelentkezz, hogy mi van veled.
2011. ápr. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jó, majd írom mi van velem. Pénteken akarok újra tesztelni x-epillel! De az a teszt, amit reggel csináltam nem azonnal mutatta ki, csak kicsit később látszott rajta a halvány 2. csík. És lehet, hogy ez szellemcsík, nem tudom.

Ami nagyon furcsa nekem, hogy ma elég gyakran szurkál az alhasam alatt középen, meg volt hogy nagyon felpuffadtam. A hormonok valamit nagyon dolgoznak. De én nem hiszem, hogy baba miatt...mindenesetre azért pénteken mindenképp tesztelek még1-et!

2011. ápr. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Ma délután megyek dokihoz és remélem kiderül, miért nem jött meg még mindig. Tegnap amúgy csináltam még egy tesztet és full negatív lett, úgyhogy már tuti nem baba van a dologban. Ma már egy hete, hogy késik... szóval azért azt már kimutatná. Az első terhességemnél a nemvárt után 4 nappal (délutáni vizeletből) olyan erős volt a 2. csík, hogy csak na!
2011. ápr. 21. 06:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Majd jelentkezz, hogy mi volt. Drukkolok, hogy baba legyen!
2011. ápr. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!