Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult már valakivel...

Előfordult már valakivel (akinek kb.30 napos ciklusai vannak) és terhes lett, hogy az elmaradt mensi napján a 10-es teszt még semmit sem mutatott?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi késés után lett pozi a 10-es érzekenységu teszt.
2010. okt. 18. 18:43
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
Persze, sajnos rendesen megjott. Lassan mar vege is. Ilyenkor mindig kicsit padlon vagyok, de az idegesit a legjobban, hogy miert kesett 5 napot? Tuti azert, hogy meg jobban idegesitsem magam es a negativ tesztek ellenre is beleeljem magam. Bar azokbol mar rajohettem volna, hogy nincs remeny, dehat az hal meg utoljara. Csodak mindig is voltak, vannak, lesznek. Az eszem tudta, hogy nincs baba, de a szivem... Pedig mindig idoben jon meg. El is kezdtem szedni megint a baratcserjet, hogy beloje a ciklusom,mert Nekem ezt megegyszer nincs kedvem eljatszani. Koszonom az erdeklodest. Ki hogy van?
2010. okt. 26. 22:48
 22/23 anonim ***** válasza:

Örülj neki, hogy egyáltalán megjön neked és új hónapot kezdhetsz!!! Tényleg próbáld meg értékelni!!!

Nekem az utóbbi néhány hónapban csak 1 mensim volt és talán 2 ovum (talán....) Így aztán igazán nehéz....

Együtt vagyunk a férjemmel elég sűrűn, kb. 2 naponta és bízunk a csodában....

2010. okt. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

sajnalom, hogy igy jatszott veled a szervezeted, igazsagtalansag..

nekem most kesik 2 napja, de a teszt nem mutat semmit sajna, most varok.

2010. okt. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!