Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult-e olyan vkivel,...

Előfordult-e olyan vkivel, hogy Medi Lab teszt a nemvárt napján negatívat mutatott, és közben mégis terhes volt?

Figyelt kérdés
És aztán később mutatott pozitívat? Milyen hamar mutatja ki ez a teszt a terhességet? Mivel az van ráírva, hogy nagyon érzékeny...
2010. szept. 27. 16:09
 1/4 orsybaba88 ***** válasza:
a tesztek általában a vizeletben található terhességi hormont mutatják ki. Azonban egyik sem 100% megbízható, ezért érdemes pár napot várni, újra tesztelni, aztán nőgyógyász...
2010. szept. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy a nemvárt napján se mutatja még ki, csak később. Ez általában akkor van, hogyha nem pont középidőben, hanem kicsit később volt a peteérés.
2010. szept. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
bocsi de szerintem ez egy sz.r teszt.nekem negatívat mutatott mindig és most vagyok 28 hetes.
2010. szept. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
csak annyira szar, hogy itt ezekben a gyógyszertárakban mást nem lehet kapni, csak ezt a fajta tesztet. én majd olyannal szeretnék tesztelni ami nem rápisilős, hanem vizeletbemártós! de talán van egy a rossmannba, és azzal fogok, ha nem jön meg, az ilyen kazettás, nemtudom a nevét, nem jut eszembe. de az nem medi lab.
2010. szept. 28. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!