Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Előfordult már valakivel...

Előfordult már valakivel (akinek kb.30 napos ciklusai vannak) és terhes lett, hogy az elmaradt mensi napján a 10-es teszt még semmit sem mutatott?

Figyelt kérdés
Ha igen, mennyi késés után lett pozi a 10-es érzekenységu teszt.
2010. okt. 18. 18:43
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Nekem annyira valtozo mikor. Volt mar hogy ahogy felkeltem, volt, hogy mielott lefekudtem, volt hogy delelott, delutan...na de a ma reggeli teszt is negativ. :-( Az van rairva, hogy 99 szazalekban megbizhato. :-( Itt mar nincs baba, csak tudnam akkor mi van. Utoljara ilyen ket eve volt, hogy ennyit kesett (mert 1-2 napos kesesek mar voltak). Akkor ket hetre csak ugy kimaradt. Akkor is negativak voltak a tesztek.
2010. okt. 21. 05:56
 12/23 A kérdező kommentje:
Azert is gondolom, h. nincs baba ,mert egy arva 2. csik sincs, egy halovanyka sem, egyik teszten sem. Pedig ezek eleg erzekenyek. Nalatok sem volt, akiknel csak joval kesobb mutatta a teszt?
2010. okt. 21. 06:15
 13/23 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is már elméletileg 4 napja késik de a ma reggeli tesztem is negatív:((...mensi sehol,viszont vizes folyásom van(néha fehérkés)de nekem sose volt mensi előtt,mindegy...reménykedem, amíg nem jön meg addig van remény.csak nagyon bizakodom.drukkolok Neked is meg mindenkinek!!!
2010. okt. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
szinten zenesz, mar nekem is negativ, de van meg par napom a nemvartig, csak a tunetek miatt gyanakszom, de valami van erzem..
2010. okt. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Nekem múlt hét csütörtökön volt 3 nap barnázásom, semmi vér, szombaton és kedden negatív teszt, azt mondta a doki még bármi lehet, a hétvégén teszetljek újra!

Closys vagyok, úgyhohy lehet a gyógyszertől is, vagy BABA !

2010. okt. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Nekem össze-vissza jön még meg, nem állt helyre gyógyszer abbahagyása után. De az előző ciklusban p.é. után 11. napra jött meg, most pedig a 16.-on vagyok és semmi... Teszt tegnap este negatív. Bár mi megszakítással voltunk együtt....már úgy bánom....
2010. okt. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nekem átlag 30 napos ciklusaim vannak, de kb a 20. napon volt ovum, így a nemvárta nemján még - volt a teszt. Rá két napra a 10es erősségű csak halvány volt. De ott volt!! Már másnap is erősödött!! :)

Hajrá!

2010. okt. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
utcso beiro, koszi a remenysugarat,, akkor meg nem adom fel :)))
2010. okt. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Sajnos ugy nez ki megjott. Egyelore meg csak barna. :-(
2010. okt. 21. 20:40
 20/23 anonim ***** válasza:
sajnalom, megjott aztan rendesen? hogy vagy?
2010. okt. 26. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!