Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ajánlotok valamit erre a gondra?

Ajánlotok valamit erre a gondra?

Figyelt kérdés
Általános iskolás nyolcadikos vagyok. A családomban olyan dolog történt ami nagyon megviselt lelkileg és fél éve pszichológushoz járok. A suliban 1.osztálytól nem hagy békén majdnem az egész osztály, de most 8.-ban nagyon bekeményítettek és egyre durvább dolgokat vágnak hozzám: pár hete majdnem mindíg sírva jövök haza a suliból. Még ezen kívül a kisebb rossz dolgokkal együtt összevonódtak és már nem bírom idegileg. Már attól is idegeskedek, hogy a középiskolában is ilyenek lesznek-e iskolatársaim. Kérlek tanácsoljatok valamit. Előre is köszönöm.

2013. jan. 16. 14:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%

Ha van kedved beszélgetni akkor írj nekem!:)

En most lettem gimis és en is tartottam ilyenektől és hát az én volt osztálytársaim is ilyenek voltak..kegyetlenek..

Szívesen megosztanám veled, talán könnyebb lenne úgy neked:)


15/L

2013. jan. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszadó! Köszönöm, valószínűleg megfogadom a tanácsod. (És persze a többi válaszadónak is köszönöm)
2013. jan. 21. 15:35
 13/14 anonim válasza:
100%
Gondolj úgy a középsulira mint egy új tiszta lapra. Addig is míg 8.os vagy ne a cikizőkkel foglalkozz, inkább az energiádat a tanulásra fordítsd! Én pedig sok szerencsét kívánok neked. :)
2013. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Hasonlóan érzek, ugyanennyi idős vagyok de rám csak egy kisebb klikk szállt. Ne is foglalkozz velük ;) Szánalmasak. Ha bármi gond van, nyugodtan írj privit, szívesen segítek amiben csak szeretnéd :)

Egyébként a középsulis piszkálás attól is függ, hogy milyen színvonalú suliba mész. A piszkálók általában nem hű de okosak, így valószínűleg nem egy erős gimibe mennek tovább. Merre készülsz?

2013. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!