Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Félős lányoknak mit ajánlotok? :D

Félős lányoknak mit ajánlotok? :D

Figyelt kérdés

Nem vagyok egy hangos csaj, de nem is az a félénk típus, viszont ha fiúkról van szó, egyszerűen... megijedek. Nem tudok feloldódni, ha találkára megyek, vagy már csak a gondolatától is kiver a víz :/ Eddig mindig elfutottam, de mostmár elegem van a saját félősségemből és szeretném leküzdeni. :) Kit, mit tud ajánlani? 15L


U.i: még mielőtt valaki vicces kedvében érezné magát és olyat írna, hogy próbálkozzam a saját nememnél, el kell keseírtsem: ez ki van zárva :D


2011. szept. 10. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
LSD csodákra képes, akárcsak a pia.
2011. szept. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hú, hát ez valami igazán fenomenális ötlet ._.
2011. szept. 11. 10:44
 3/7 anonim ***** válasza:
65%

most lehet hogy az előző kicsit megsértett, de igaza van:D

2-3 vodka csodákra képes;)

14/f

2011. szept. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Kösz, második.:D

De amúgy komolyan gondoltam a piás részét. Persze nem kell leinnod magad, de egy kis mennyiségű alkohol sokat javít a helyzeten. Tényleg, próbáld ki!:D

2011. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Én is ilyen voltam és vagyok! :| Én randi előtt 1-2pohár alkoholt megiszok és jobb... de nem kell részegre inni magad csak ilyen kis épp hogy.:))

17/L

2011. szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ciossa ***** válasza:
100%

Advil Ultrát,minden fájdalmat csillapít!:D

Ne haragudj,ezt le kellett írnom:)

Komolyra fordítva a szót,én is halál ugyanilyen vagyok;lányokkal rohadt jól elviccelődök,imádom őket (igen,én is lány vagyok,nem,nem lezbi),de...fiúkkal ez már nem így megy.:/

Keményen két fiúhaverom van,de ők pont illenek a jellememhez,remekül el lehet velük dumálni,viccesek,jófejek.:D

Szóval,én azt tudom ajánlani,ne fvel-fával próbálj haverkodni,hanem olyat keress,akivel passzol a jellemetek,szóval,akivel jól tudod érezni magad.Egy idő után már kezd szerintem majd természetessé válni a közelségük,és így fogsz "feloldódni":)

2011. szept. 11. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja, szerintem is előnnyel indulnak a hímnemű haverokkal is rendelkező csajok ilyen téren.
2011. szept. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!