Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 9 éves lánynak mit ajánlotok...

9 éves lánynak mit ajánlotok olvasni?

Figyelt kérdés
Szeret olvasni, rengeteg Geronimot olvasott,persze mást is, de olyat keresünk, ami kalandos, izgalmas, rejtélyes.
2012. jan. 2. 20:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Witch könyvek és Harry Potter voltak a kedvenceim ennyi idősen. Mást nem is nagyon olvastam, csak ezeket 100szor :)
2012. jan. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ, de olvastál harry pottert 9 évesen? Lehet megpróbáljuk, még nem gondoltam rá, mert imádja a magyar népmeséket, a lovas könyveket, és még nem látta a filmet, ami jó, mert legalább izgi lesz a könyv.
2012. jan. 2. 20:26
 3/15 anonim ***** válasza:
Szia! Én olyan 10 körül voltam mikor megkaptam az első HP könyvemet, szerintem megveheted neki az első részt! :) Az még rövid is, elég könnyű olvasni (nincsenek nagyon sűrűn szedve a betűk) és izgalmas is. :)
2012. jan. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Pöttyös és csíkos könyvek! Én imádtam őket!

Pl.: [link]


Nekem nagy kedvencem volt:

[link]


[link]


[link]

2012. jan. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszi, megvan az első 6 része, a 7.et nem vettem megg mert elég drága. :((

És megpróbáljuk kiolvasni.

2012. jan. 2. 20:38
 6/15 anonim ***** válasza:
Én is a Harry Pottert ajánlom, pedig a 9. szülinapom előtt kiolvastam. Darren Shan vámpírkönyveit is csak ajánlani tudom, azt kb. 10 évesen olvastam, és nem hiszem, hogy megijedne tőle a lányod.
2012. jan. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Első vagyok: Harry Pottert ekkor imádtam a legjobban. Az első 3 könyv még olyan meseszerű, ezt nyugodtan olvashatják 10-11 évesek is. Nem mondom, hogy a többit nem, de azok már komolyabbak, nem annyira gyereknek valók.
2012. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Én ilyen idősen imádtam:

Erich Kastner: Két Lotti, Emil és a detektívek, A repülő osztály; P.L Travers: a Csudálatos Mary Poppins; Kipling: Dzsungel könyve; Thury Zsuzsa: A francia kislány; Exupéry: A kis herceg, Molnár Kata: Mandarinkalap, E.H. Burnett: A titkos kert. Hirtelen ennyi jutott eszembe, imádtam ezeket a regényeket.

2012. jan. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
6. vagyok. Imádom 9 éves korom óta Thomas Brezina könyveit, ebből tényleg bármelyiket megveheted a lányodnak. Kedvencem a Térdnadrágos detektívek és a Psszt! A mi titkunk sorozatok, de rossz könyvet Brezinától még nem olvastam.
2012. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Szerintem így ennek a MAI 9 éveseknek...

Tea Stilton: Jéghercegnő

Tea Stilton: Korallok hercegnője


Bár lehet, hogy olvasta őket, én 9 éves korom környékén kezdtem el Tea Stilton és Geronimo Stilton könyveket olvasni és még máig szeretem őket (12 vagyok)



Fairy Oak könyvek is aranyosak bár én 8 évesen kezdtem el olvasni és nem nagyon értettem. Szerintem már 9 évesen ő is belevágtad.


Továbbá magyar írótol a Lufi könyvsorozat...

2012. jan. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!