Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » A te gyereked levetkőzne az...

A te gyereked levetkőzne az egész osztály előtt a tanár "parancsára"?

Figyelt kérdés

[link]

Én tényleg nem értem, hogyan lehetséges ez. Az én gyerekeim simán azt mondanák, hogy nem. Illetve, azt sem értem, hogy hogyan nem derült ki...

Egy gyerek sem beszélt arról otthon, hogy ez történt az osztályban (ha nem is érintettek, de akik nézték)?

Mieink még azt is elmesélik, ha a tanító néni megdicsért valakit.

Tényleg teljesen értetlenül állok az egész előtt.


ma 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

És eltussolta az iskola...

Éljen a kamerák, fényképezőgépek, egyéb kép/hangrögzítő eszközök iskolából való kitiltása! Nagyszerű ötlet volt ez is! (függetlenül attól, hogy ez még az előző tanévben történt...)

ma 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Mi a bizonyíték, hogy ez valóban megtörtént, azon kívül, hogy egy bulvárlap ezt írta?


És ha igaz:


Arra nem gondoltál, hogy nem egykorú a te gyerekeiddel?


"Mieink még azt is elmesélik, ha a tanító néni megdicsért valakit."


Arra nem gondoltál, hogy a dicséretet hajlamosabbak elmesélni, mint a büntetést, amit szégyellnek?


Én állok értetlenül itt igazán.

ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
28%
Egy kis bújtatott áldozathibáztatás.
ma 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
13%

Aki rosszalkodik, azt nem áldozatnak szokták nevezni.

"Top se volt rajta" ezek szerint bőven alsós. Nalunk az alsósok naponta vetkőznek egymás előtt, mivel naponta van tesi és felsőtől mennek az öltözőbe. Ezért nem érezném zaklatásnak a büntetést, csak fságnak, mert mégis mit tanul belőle meg miféle büntetés ez?

Százszor leírni a füzetbe, hogy "nem szaladgálok", sokkal hasznosabb.

ma 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
71%
Az anyuka helyében névvel, címmel kiírtam volna hogy melyik tanár volt az, melyik iskolában. Aztán jöhet a feljelentés személyi jogok megsértése miatt, legalább akkor bíróság elé kerülne az egész sztori, ha már így nem történt semmi, aztán szépen tisztáznánk egymás jogait.
ma 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!