Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Iskola vagy osztály váltás a...

Iskola vagy osztály váltás a megoldás?

Figyelt kérdés

Minden gyerekem ugyan abba az iskolában tanul. Elsős, negyedikes, nyolcadikos. A negyedikes osztályában sok a lány és kevés a fiú. A fiúk között nem találta meg a számítását , nincsenek barátai, viszont a másik negyedikes osztályban sok a fiú és velük van állandóan. A tanárok szerint nem megoldás az osztály váltás mert az udvaron piszkálni fogjak a mostani osztálytársak. Szerintük az iskola váltás a megoldás.

(Az már más kérdés hogy miért fogjak piszkálni mert a tanító nekik szerint minden rendben van most is ami vicces mert akkor utána miért fogjak bántani vajon.)

Szerintetek? Ismerem a sulit nincs amúgy baj vele az elsős lányom meg a nyolcadikos is szereti nagyon.



jún. 20. 10:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Így nekem egyértelmű az osztályváltás, hisz átmenne a barátaihoz.
jún. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%

Nem igazán értem, miért kellene iskolát váltani meg hogy egyáltalán itt mi is a gond, hiszen vannak barátai. Jövőre 5. osztályban meg sokkal rugalmasabb lesz az egész, hiszen nem egy osztályteremben lesznek egy tanítóval.


Persze nehéz így tanácsot adni, hiszen nehezen hiszem el, hogy egy szülő képes legyen ilyen botrányos helyesírással kérdést kiírni. Ezért gyanús, hogy valamelyik gyerek írta ki.

jún. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Még osztályt sem kell váltani. Mi akadálya van, hogy a másik osztálybeli fiúkkal barátkozzon?
jún. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%
Tanórán úgysem lehet játszani, szünetben meg játszhat, barátkozhat bárkivel.
jún. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is fura a kérdés. Osztályt/iskolát akkor szoktak váltani, ha valamelyik tanár nagyon pikkel a gyerekre, vagy az osztálytársai kikezdték a gyereket. Ha csak annyi a probléma, hogy nincsenek barátai, hát Istenem. Az iskolába tanulni járunk, és nem játszani.

Amúgy a problémát ismerem én is. A fiam vidéki általános iskolába jár, egy 15 fős osztályba, ahol van 11 lány, és 4 fiú. Szóval rajta kívül még 3 másik fiú van, de valahogy egyik sem az ő világa. Igen, szokott ő is panaszkodni, de hétvégén összejár a barátaival, eszembe nem jutna ezért váltani.

jún. 29. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!