Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Első osztályba nálatok mik...

Első osztályba nálatok mik szerepelnek a tanszerlistán?

Figyelt kérdés

aug. 2. 14:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, pont ugyanaz, ami az enyémen anno 83-ban, ezen nevettünk anyukámmal :)

Füzet, ceruza, színes, olló, színes papír, technika csomag, pálcika, korong, zsírkréta, festék, ecset, vizestál, ragasztó, hurkapálcika, írólap, postairón, famentes és félfamentes rajzlap, betűtartó, három mappa, most így hirtelen fejből

aug. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
A betutartot eletben nem hasznalta senki de megvetetik.:D
aug. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

2, a lányomék használták.


Dobókocka ugrott még be.

aug. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
2# az én lányomék is használták, mai napig találok betűket a lakásban... 😂
aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
8%

Ugyanezek,még ceruza,filctoll, rengetek zárható mappa.

Másodikban már szóltunk, hogy minden tantárgyhoz kérnek egyet, az 6-7 mappát jelent, +a füzeteknek, darabja 3000nél kezdődik, ne kérjék már.

Könyveket be kellett kötni.

aug. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Az első és a hármas választ kiegészítve: nálunk még kértek műanyag óralapot, műanyag hőmérőt, kis tükröt, babzsákot, logikai készlet (amiben a színes formák vannak), filctollat. (Mindent használtak)
aug. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk pl hőmérő és tükör csak 4-ben kellett.

Technika csomag, betűtartó, logikai valami, babzsák, óralap sosem!

Textil szalvéta, szalvéta, zsepi, wc papír, fénymásolólap volt még rajta + folyékony és stiftes ragasztó, rajztábla vagy mi az amire festés előtt ráteszik a lapot, ecsetrongy

aug. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
92%

darabja 3000nél kezdődik, ne kérjék már


Nem tudom, milyent vettél, ami 3ezernél kezdődik

aug. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
90%
Konyvre atlatszo borito. Ha bekotod hiaba irod ra h mi az ha nem tud meg olvasni.
aug. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

1, én a húsz évvel idősebb nagynéném kis óralapját és pálcikáit örököltem meg, nálunk is nagy volt a vidámság, amikor a legkisebb lányát is ugyanazzal a csomaggal iskoláztuk be XD

anyuék betűkirakóján még kisdobosok voltak, úgyhogy én abból újat kaptam, de az is szépen kiszolgálta az idejét, a számkártyákkal együtt négy gyereket szolgált még utánam (a papírkorong kettőt, azt öcsike megette), igaz, kettőt egyidejűleg, úgy voltunk vele, nem egyszerre van az első iskolanap, (egy pénteken, másik hétfőn kezdett), majd ha valaha egyszerre kell mindkettőnek, veszünk másikat, végül továbbadták használatlanul a kicsinek...

kérdező, ez tényleg tipikusan az a dolog, amit a helyi anyukás csoportban érdeklődj meg, a legtöbb suli csak megveteti az összes szirszrt, és ki se veszi nyolc év alatt egyszer se a matekdobozból... csak nehéz megsaccolni, hogy ez hol a karika, hol az óra.

aug. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!