Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Ötödikes tanszerlistán meg...

Ötödikes tanszerlistán meg van szabva nektek, hogy A/5 vagy A/4-esek legyenek a füzetek?

Figyelt kérdés

Mi valószínűleg csak szeptemberben kapunk majd listát, jó lenne legalább kinézni, hogy ne akkor menjen a szenvedés

(eddig mindig aug. első napjaiban szereztük be a cuccokat)


júl. 29. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tavaly volt ötödikes a fiam, nálunk minden tanár az első héten mondta el, mit, milyet, mennyit kér. Az első hét ezzel telt, hogy rohangáltunk a füzetek, tanszerek után. Ez ilyen, sok tantárgy, sok tanár, mind mást akar.
júl. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Andi80018 ***** válasza:
100%
Nálunk nincs külön osztályra bontva a tanszerlista, hanem felső. És abban van, viszont abszolút nem várják el az A/4-es méretet, legalábbis pont egyik tanárt se érdekelt, mekkora a füzet. Ha a ti listátokban majd szerepel, veszel, és szólnak, ha kell. De szerintem ötödikben nem fog kelleni.
júl. 29. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tanárfüggő, de nálunk pl tavaly A/4-es (nem spirál) kellett ezekre: matek, irodalom, nyelvtan, történelem, természettudomány, angol. Ezek nagyrésze be is telt félévkor kb. Minden másból elég volt az A/5.
júl. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk volt egy ezeréves tanszerlista. Aztán ötödikben szeptemberben az első órákon mondták a tanárok, hogy A4-es nem spirálfüzetre van szükség. Most hatodikra már a Lidlben találtam jó áron négyzetrácsos és vonalas A4-es füzetet. Vettem 10-10 darabot. Ha véletlenül valahová A5-ös kellene akkor meg a a tavalyi maradékból lesz pótolva.
júl. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ötödikben már mi sem kaptunk listát. A legtöbb szülő A/4-es füzetet vett, a tanárok nem szóltak érte.
aug. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!