Kozmetikus tanszerek?

Figyelt kérdés

Az érdekelne engem, hogy most kezdem a kozmetikus sulit majd. És a fuzeteken meg az iroeszkozokon kivul kell valami a szakmaval kapcsolatos dolgot venni? A suli még nem mondta. Aki jártas az ilyenben az válaszolna? Egy tanszer listát is szivesen fogadok. Milyen tantárgyak vannak és melyikhez milyen füzet kell (vonalas, kockas)

A számolás sok ebben a szakmában így tanulásban? Minden érdekel!



2023. aug. 14. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
71%

"A suli még nem mondta."


És mit mondtak, mikor rákérdeztél?

2023. aug. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem tudtam velük beszélni, mert online jelentkeztem. Meg nem olyan fontos ez, csak kíváncsi vagyok, hogy tudjam még mielőtt oda kerülök. Ennyi
2023. aug. 14. 21:19
 3/8 anonim ***** válasza:
33%
Ekkora pofával nem lesz hoszú méletű "karriered" a szolgáltatóiparban...
2023. aug. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Mert úgy csinálsz mintha annyira ismernél..

Én sem ismerlek téged, te sem engem. Mégis írtál egy kötekedő kérdést, amire normálisan válaszoltam, erre még jobban belém kötöttél. Minek?? Ne érdekeljen már téged légyszives. Ha ide írom, akkor ide, csak szeretnék segítséget kérni, ennyi. Nem pedig az ilyesfajta kommenteket olvasgatni, nem tudom mivel jobb neked hogy ezeket ide írtad nekem és ha merem kiírni amit akarok, akkor még én vagyok a szemét, hát nehogy már neked lehet kötekedni, de ha megvédem magam akkor meg én vagyok a szar szemét szar alak. Mindennek van határa, puszika! :)

2023. aug. 14. 21:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első héten minden ki fog derülni. El fogják mondani, ha kell valami. Nem kell ennyire előre rákészülni. Elég egy füzet és toll, aztán majd meglátod.
2023. aug. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Így van, az első héten majd meglátod. Iskola és tanár válogatja, de nekem mindkét év (14 évvel ezelőtt) kőkemény egyenletmegoldással volt tele (addigra tiltották be a krémkeverést, de elméletben tudnunk kellett kiszámolni az arányokat). Ehhez nekem sima füzetem volt, a többire (szakmai ismeretek, biosz, vállalkozástan) pedig vonalas, mindegyikre külön.

Gyakorlatra kell majd egy papucs (nyitott vagy zárt nálunk mindegy volt), fehér nadrág, fehér póló (bár sok helyen adni szoktak de az általában valami céges repi cucc és a méretezés sem mindig stimmel így biztos ami biztos vegyél inkább), esetleg fehér köpeny (vizsgára mindenképpen kelleni fog). Legalábbis nagyon remélem, hogy még így kell tanulni, fehér ruhában, nem pedig utcaiban mert sajnos erre is láttam példát egy oktatótól. Gyakszin a hajad legyen mindig összefogva, a körmöd teljesen lerövidítve és nagyon figyelj oda, kérdezz ha bármi nem egyértelmű. Inkább kétszer mint egyszer se.

Hirtelen ezek jutottak eszembe.

2023. aug. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ne foglalkozz a rosszindulatú senkiháziakkal, akik minden idejüket itt töltik, és olyanokat írkálnak, hogy ők orvosok, jogászok, vagy home office-ban havi 5 millió nettót keresnek, meg egyéb kamu dolgok. Sok életképtelen itt vezeti le azt, hogy lùzer.

Amúgy vegyél 2 db füzetet, pár tollat, és első héten úgyis elmondjak, hogy mi kell. De nem fog kelleni semmi extra ezeken kívül.

2023. aug. 18. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi azoknak akik normálisan válaszoltak! 😘
2023. aug. 18. 13:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!