Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Iskolák » Első osztályba nálatok mik...

Első osztályba nálatok mik szerepelnek a tanszerlistán?

Figyelt kérdés

aug. 2. 14:37
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
45%
A tükröt mire kérik?
aug. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Nekem a leendő 3. osztályosom se tudja, kedves 11-es. Neki is megvettem 2 éve, sose használták. Pár napja kérdeztem tőle, mert a kicsi elsőbe megy és ott van a listán.


Krepp papírt is kértek, amit eddig nem láttam a válaszok között, 4 féle színben.

aug. 2. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
11, geometria alapjait vezetjük be vele többek között.
aug. 2. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

#5 a zárható mappa nem azt jelenti, hogy a legdrágábbat kell megvenni. Nem tudom te mit vettél 3000-ért, de itt csak 360 Ft/db és őszintén szólva ennél is van olcsóbb csak nem volt kedvem keresgetni: [link]


Amúgy szerintem ez is megfelel arra, amire szeretnék: [link]

aug. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nem ez a gumis mappa lapoknak, hanem a kemény fedeles mappabox, zárható, amibe 2-3 könyv, füzet, gyakorló stb belefér.
aug. 3. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
88%

Olyat meg tegnap vettem a Lidl-ben, 999 Ft volt az A/4-es. Ilyet még nem is hallottam, hogy minden tantárgyhoz ezt kérik, nem is értem. Mi a fenének kell annyi? Ráadásul ebből max. 2 ha belefér a táskába.

Nálunk csak az iratgyűjtőt vagy a gumis mappát kérték a fénymásolt papíroknak.

aug. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a húgom megy most elsőbe, 16 év korkülönbség van köztünk. Ma voltunk oda neki megvenni a holmikat. Nosztalgiázás miatt elkísértem őket mert nekem is ugyanezeket kellett elsőben beszerezni 2007-ben. Sőt azt hiszem egészen ötödik osztályig minden évben meg kellett venni.


Egyébként ugyanaz amit az első leírt. :D

aug. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat.

Ablak zsiráf illetve görgős gúnár senkinek sem kellett?

Ma már nem kérik ezeket az iskolába?

Nálunk ablak zsiráfot kértek anno bár egyszer sem használtuk.

aug. 10. 13:21
 19/20 anonim ***** válasza:
#18 Nekünk kérték még 2007-2009 között:))
aug. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Ablak zsiráfot, Mosó Masát meg Gőgös gúnárt kértek nekünk is tavaky előtt. Használják is sokszor.
aug. 10. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!