Melyik jobb a napközus vagy az iskolaotthonos iskola?
Mi úgy jártunk hogy második osztály után iskolát kellett váltanunk.
A fiunk az első két évben napközis iskolába járt, 3-4 osztályban pedig iskolaotthonosba. Fiunk sokkal jobban szerette a iskolaotthonost- kevésbé volt fárasztó.Egyébként délután max készségtantárgyak vannak- rajz technika, ének. A magyar matek az mind délelőtt szokott lenni.
Az iskolaváltás oka pedig a tanítónéni volt.
MInden nyílt napon ott voltunk, annyira szimpi volt- pedáloztunk ezerrel hogy hozzá kerüljön a gyerek- és életünk legnagyobb szívása volt. A második osztályt végig pszichológussal... borzasztó volt, Önbizalom 0 volt mikor végre eljöttünk onnan. (az iskolaváltást családi okok miatt nem tudtuk hamarabb megoldani sajnos)
De hálistennek 3-tól a legrosszabbtól tanító helyett megkaptuk a legjobbat. Nagyon támogató volt a gyerekünkkel,így kb 4. osztály év végére tudtuk elmondani azt, hogy feldolgozta az első két évben szerzet traumát a gyerek. :(
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!