Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kérvényt kell benyujtanom,hogy...

Kérvényt kell benyujtanom,hogy visszamehessek dolgozni. Ez igy korrekt vagy változtassak rajta?

Figyelt kérdés

Tisztelt vezetoseg!

Alulirott (itt a név) szeretném kérvenyezni,2024.06.01-töl állományba visszahelyezésemet, illetve fentmarado szabadságaim kivételet.



Koszonettel (nev)

Kelt.datum.


máj. 29. 12:00
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
37%
9-es az egy dolog,hogy jól jön,a másik,hogy gyakorlatilag csalás,de mondom hagyjuk ezt a részt inkább.
máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
24%

9-es vagyok:

Hát kinek mi a csalás. Próbálj meg eltartani egy albit/házat hitellel, egy gyereket vagy kettőt 300ból rezsivel meg mindennel. Az lenne a reális ha annyit kapna amennyi a fizuja. Vagy ha annyira magas akkor sem 300at. Semmire sem elég.

máj. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

"csak a táppénzt",

Amit pont a munkaltatód fog fizetni (1/3-at). ;)

máj. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
40%
12,én 3x megcsináltam csalás nélkül.Csak gyeden voltam itthon,gyerekek között dolgoztam.Ameddig meg itthon voltam a férjem addig is dolgozott.És előre gondolkodtunk, akkor vállaltunk gyereket,mikor megtehettük,hogy nekem kevesebb legyen a bevételem egy ideig.Sok helyen 6 hét a szülési szabadság.Ott mit mondanál?Ne haragudj,de az nem érv a csalásra,hogy neked albérletet kell fizetni,és kevés a másik keresete rá.Akkor kevés lesz gyereknevelésre is.De mondom,inkább hagyjuk.
máj. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Ahogy a 6-os írja. A fizetés nélküli szabi megszűntetését kell kérni. Szerintem formanyomtatványt is találsz erre neten simán.
máj. 29. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Nem kell albit fizetnem, de ismerek olyat aki ilyen helyzetben van sajnos, már személyi kölcsönnél tart. Férjem szerencsére jól keres és gyed előtt én is, bár nem annyira mint ő így kijövünk. Csupán azt mondom, hogy nem ítélem el aki ezt csinálja, mert látom milyen rossz ha egyedül van az ember/rossz a fizuja. Nem azt mondom, hogy mindenki csinálja ezt, de aki olyan helyzetben van az használja ki.
máj. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:
Ez egy multi cég,(külföldi) nem kisvallalkozo vagy ilyesmi. Őszinten amit szerintem a magyar kirendeltseg összelopkod (amit egyebkent a dolgozoknak kene esetlegesen megkapniuk bonuszban stb..) semmi ehhez kepest. Amugy kicsit vicc,hogy egy anyat csaloztok le, aki kiszeretne hasznalni a nyavajas 130 ezer ft os összeget amit megkaphat, mikor körölöttük amit a kormany csinal büntetlenül megteheti. veled is aki ezt irta..
máj. 30. 14:31
 18/30 anonim ***** válasza:
52%
Az,hogy anya vagy,nem jelent előjogot semmire.Ugyanúgy csaló Pista is,ha kamutáppénzen van,és ugyanúgy csaló a kormány is.Ezért mondtam,hogy ne menjünk ebbe bele.Nekem a becsületem többet ért/ér 100e ft-nál,és egyenes gerinccel tudok a gyerekem szemébe nézni.És hiába pontoztátok le,akinek az albérlet kifizetése gondot okoz azért,mert 2-3 évig kevesebb a bevétele,annak nem szabadna gyereket vállalni,mert anyagilag nincs rá készen.Mi erre előre gondoltunk,így az előre félretett pénzből ki tudtuk pótolni az én jövedelmemet,így semmivel nem volt kevesebb.Nem az államnak szülsz.A hamis betegállománnyal meg én vigyáznék,mert ellenőrizhetik.De ezt akkor megint hagyjuk,itt is ezer kérdés van róla,hogy lehet-e alatta nyaralni,stb.Lehet persze,csak ha megbuksz vele, akkor visszafizettetik büntetéssel együtt,és valószínűleg ki is fognak rúgni.
máj. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
17# Szerintem ne vedd a lelkedre, minden hasonló kérdés alatt ez megy. :) Valaki lelkiismereti kérdést csinál belőle, más nem. Mindkét felet megértem, mindkét oldalnak van igaza is, meg nem is. Ennyi. Jogszabály nem tiltja, te kihasználod, ennyi.
máj. 30. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
De tiltja,az más kérdés,hogy nem minden esetben vizsgálják felül.De nem csak a terhes tp-nél tiltja,hanem amúgy egyébként is,hiszen indokolatlan esetben egészen egyszerűen,és meglepő módon NEM lehetsz betegállományban.
máj. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!