Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » GYÁS, GYES, GYED, GYET » Kérvényt kell benyujtanom,hogy...

Kérvényt kell benyujtanom,hogy visszamehessek dolgozni. Ez igy korrekt vagy változtassak rajta?

Figyelt kérdés

Tisztelt vezetoseg!

Alulirott (itt a név) szeretném kérvenyezni,2024.06.01-töl állományba visszahelyezésemet, illetve fentmarado szabadságaim kivételet.



Koszonettel (nev)

Kelt.datum.


máj. 29. 12:00
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó.


A fizetés nélküli szabadság a munkavállaló által megjelölt időpontban, de legkorábban a szabadság megszüntetésére irányuló jognyilatkozat közlésétől számított harmincadik napon szűnik meg. - nincs meg a 30 nap.

Kollektív szerződéssel lehet ettől eltérni.

máj. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ezt pontosan nem ertem. Akkor csak annyit a szabadsagos reszt hagyjam ki?
máj. 29. 12:12
 3/30 anonim ***** válasza:
100%
06.01-ig két nap van hátra. 30 nappal korábban kell kérni.
máj. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Ma beszeltem a főnökömmel, es ő mondta, hogy irjak egy kervényt az juniustol az állomanyomba visszahelyezésemre.
máj. 29. 12:30
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Ha a főnök így kérte, akkor jó amit írtál.🙂
máj. 29. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
92%
Hivatalosan valóban már régen még kellett volna tenned,mert minimum 30 nappal előbb kellett volna jelezni.Ha a felettesednek jó így, akkor viszont semmi gond.Viszont én úgy írtam,hogy alulított xy,kérem x dátumtól y nevű gyermekekre való tekintettel engedélyezett illetménynélküli szabadságom megszűntetését ...időponttól,aktív állományba való visszahelyezésemet és a felgyűlt szabadságaim kiadását.
máj. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
A kerdesem egyebként nem valos, mert nem megyek vissza dolgozni, hanem tappenzre megyek csak elotte vissza kell magam vetetni magam az allomanyba. (tud rola a felettesem) gondolom ezert kerte akkor igy
máj. 29. 14:19
 8/30 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanaz vonatkozik rád attól.Ugyanúgy kell megírni a kérelmet is,hiszen hivatalosan visszamész dolgozni.Morális részét meg hagyjuk inkább akkor.
máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
29%

8-as

Szerintem minden kismamának jól jön a plusz pénz, főleg hogy a gyed a béka segge alatt van. Többet kerestem, mint a gyed és hiányzik is a családi kasszából az a pénz.

Egy gyerek ellátása meg nem napi 8 óra munka, hanem több, plusz a pénzben is sok.

Jól teszed kedves kérdező.

máj. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Akkor mar egyebkent pont lejar a gyedem, szoval csak a tappenz penzt kapom majd.
máj. 29. 15:56
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!