Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy egyeztetek meg a névválas...

Hogy egyeztetek meg a névválasztásban a párotokkal? Mit tegyek olyankor, ha a páromnak csak egy név tetszik, ami nekem egyáltalán nem?

Figyelt kérdés
Nem hajlandó másikat választani, de én nem tudok megbarátkozni a névvel, mert a kutyánkat is így hívták. Amikor említettem neki, hogy nekem nem tetszik ez a név, akkor megsértődött. Mit tegyek? Idő már nincs sok, egy hét a kiírt időig. Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy egyszer már rábólintottam erre a névre, de mégsem tudtam vele megbarátkozni, ezért nem szeretném ha így hívnák(Alex).
2008. nov. 10. 09:43
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg a párodat, hogy neki miért ilyen fontos ez a név, vagy miért pont ez tetszik. Az új infó alapján könnyebben döntesz. Ne légy tanácstalan, ezt a nevet viseli majd a gyerek egy életen át, én pl nem szeretném, ha a lányomnak az lenne a neve, mint a kutyámnak (Lili) holott tetszik. (hiszen azért választottam-igaz csak az ebnek)És ne hagyd, hogy a férjed hirtelen érzelmi kinyilvánulása megzavarjon,indokolja meg szépen, miért annyira fontos, hogy a könnye is kicsordul.
2008. nov. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!