Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudunk dönteni a férjemmel...

Nem tudunk dönteni a férjemmel a névválasztásban. Maczó Lillyen, Maczó Bianka, vagy Maczó Ramóna legyen?

Figyelt kérdés

Azt azért hozzá teszem hogy 7 évet vártunk rá, valami kis különlegeset szeretnénk neki, de ha van ötletetek kedves aranyos bájos név akkor írjatok.

Nagyon köszönöm


2008. ápr. 20. 10:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A lányunk Szabina lesz, a barátnőm lánya Bianka, a másiké Dorka, a kersztlányom pedig Zoé. Nála felmerült a Napsugár név is, ami bár furcsa, de szerintem nem lehet haragudni egy Napsugárra:-)

Nekem az általatok megadott 3 közül a Bianka tetszik legjobban, a Lilyen is aranyos, a Ramóni meg inkább érdekes név, bár van Rami ismerősöm 2 is:-)

Véglegesen úgyis a ti döntésetek, mondogassátok sokat és ki fog alakulni, hogy melyik tetszik a legjobban.:-)

2008. ápr. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a 3 név közül a Ramóna a legbájosabb. másik nevet azért nem irnék, mert igy is nehéz a döntés, mivel segítséget kértél. és ha még pár név felmerül annál nehezebb lessz.De a Ramóna tényleg nagyon szép név.:D
2008. ápr. 20. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
40%

Tamara,Zoé,Amina,Rebeka,Hanna,Lili,Dorka..

Nekem mondjuk ezek tetszenek.Hátha vmelyik neked is!Boldog babavárást!

2008. ápr. 20. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%
az általad felsorolt nevekben semmi különlegesség nincs, szerintem eléggé sablonnevek. iskolában dolgozom, elég sok kislányt hívnak Biankának, Ramónának, talán a Lilien nem annyira gyakori, de a Lili igen.
2008. ápr. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%

Nekem nagyon tetszik a tieitek közül a Lillyen, ezen kívül én ezeket a szép neveket gyűjtöttem most nektek (nőiek kellenek csak, ugye?):

Bíborka, Bodza, Csinszka,

2008. ápr. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Ja, bocsi, nem fejeztem be, csak véletlenül elküldem. Szóval a többi: Dafné, Ditte (skandináv név, egy regényben olvastam, de bejegyezhető),
2008. ápr. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Kösz csajok, azért ha van még sok sok ötlet szeretettel várjuk :)))
2008. ápr. 20. 10:33
 8/19 anonim ***** válasza:
73%

Nekem ha lányom lett voln 6 évvel ezelőtt, akkor Zsanett Zoé lett volna. (fiu lett).

Most is kislányt szeretnék, remélem az lesz, nekem a Liliána, Vivien, Alexandra, Henrietta, Vanda, Viola tetszik, de a Lillyen nagyon szép név.

2008. ápr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
81%
Az általad írtak közül nekem a Bianka tetszik, szerintem jól hangzik a vezetéknevetekkel.
2008. ápr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
0%

A kedvenc nevem az Orália és a Tacitusz, de a Filibert se rosszak.


Ha maradi válassz ezek közül: Gedeon, Adalbert, Dzsinna, Eufrozina, Atlasz, Pószter, Foglalat

2008. ápr. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!