Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem tudunk dönteni a férjemmel...

Nem tudunk dönteni a férjemmel a névválasztásban. Maczó Lillyen, Maczó Bianka, vagy Maczó Ramóna legyen?

Figyelt kérdés

Azt azért hozzá teszem hogy 7 évet vártunk rá, valami kis különlegeset szeretnénk neki, de ha van ötletetek kedves aranyos bájos név akkor írjatok.

Nagyon köszönöm


2008. ápr. 20. 10:19
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Először is gratula a babához! Ha igazán különleges nevet szeretnél kislányodnak, szerintem nézd meg a név jelentését is, hátha segít az is a döntésben. A keresőbe beütöd, hogy keresztnevek... és ott találsz egy oldalt, ahol minden keresztnévnek megvan az eredte, jelentése. Ez által is lehet nagyon "különleges" a neve...szerintem. Boldog babavárást!

2008. ápr. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm egyébként én is Zsanett vagyok :) azt inkább nem
2008. ápr. 20. 11:43
 13/19 anonim ***** válasza:
80%
Nekem a Tamara (Tami) tetszett a lánynevek közül talán legjobban,de ez már nem különleges.Különleges nevek közül a Lupita (Lupi).Ezt egyetlen egyszer hallottam egy filmben,egy gyönyörű és aranyos benszülött kislány neve volt.Ezzel biztos nem találkozik szembe.De még a Daniéla is nagyon szép (Dana).A 3 név közül amúgy nekem a Lillyen a legszimpibb.
2008. ápr. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
A Maczó Ramóna nem hangzik könnyeden, csak mély magánhangzó van benne. A Lillyen névvel bájosabb a Maczó vezetéknév, szerintem :)
2008. ápr. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem is a Lillyen a legszebb az általad felsorolt nevek közül :) Egy Lillyen csak szép kislány lehet :)

Sok boldogságot!

2008. ápr. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:

Megszületett Maczó Tiffany

Nagyon köszönöm a sok segítséget :)))

2008. ápr. 21. 08:27
 17/19 anonim ***** válasza:
83%
Elájulok, milyen neveket írtak! Ugye nem gondolta komolyan mindenki... A kicsihez gratulálok! Én a Bianka nevet javasoltam volna, de lemaradtam. Sok boldogságot kívánok!
2008. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
30%
Alina,Amanda,Amina,Bettina,Biborka,Cintia,Csillag,Diána,Ditta,Dominika,Dorina,Fatima,Fanni,Frida,Fruzsina,Georgina,Gitta,Hanna,Jázmin,Kincső,Laura,Martina,Mia,Mira,Mirella,Mirjam,Petra,Regina,Stefánia,Szelina,Tamara,Viktoria,Vivien,Zamfira,Zoé,
2008. máj. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
38%
Ramóna.(:
2011. ápr. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!