Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Lógó hassal, lógó...

Anyukák! Lógó hassal, lógó mellel mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
Elkeserítő a látvány...aki hasonlóan járt, belenyugodott, vagy bevált valami esetleg?
2010. máj. 26. 13:36
 1/8 anonim ***** válasza:
:( Sajnos nehéz visszaszerezni a régi alakot. Mozgással és sok-sok kitartással biztos sikerülne.
2010. máj. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De a lógó mellen nem lehet segíteni.
2010. máj. 26. 13:44
 3/8 A kérdező kommentje:
Tényleg hihetetlen, itt bőgök, mert szanálom a fehérneműs fiókomat, és az 5. melltartómat kell kidobnom.
2010. máj. 26. 13:44
 4/8 anonim ***** válasza:
a babavállalás sajnos sokunknak ezzel jár :( Nekem is vannak volt osztálytársak, barátnők, koleganők, akik szülés után max egy évvel ismét tökéletesen néztek ki, nem lógott a mellük meg a hasuk. Alkat kérdése. Én keményen sanyargatom magam hónapok óta, de sosem leszek a régi. Bele kell törődni, elfogadni, akármilyen nehéz is :(
2010. máj. 26. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezen én is átestem, csak nekem néhány kivételével midtől meg kellett válnom! :( Ettől én is el vagyok keseredve, de max a sport segíthet (vagy egy jó sebész), pl.kis labdát nyomogass a melled előtt a két kezed között, vagy labda nélkül a két tenyered. Talán kicsit edzi a mellizmokat.
2010. máj. 26. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

[link]

most láttam itt oldalt a hírdetését:)

2010. máj. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Plasztika!!!!

Nekem csak az segített!!Hiába fogytam le és közel a szülés és a terhesség előtti súlyomat is visszanyertem a melleim akkorák voltak mint 2dinnye és lógtak!Én megcsináltattam!!

2010. máj. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Cuki vagy, de nem a méret a gond.
2010. máj. 26. 15:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!