Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után a csípőmön,...

Szülés után a csípőmön, hasamon maradt felesleget mivel dolgozhatnám le?

Figyelt kérdés

1 éves a babám, már lefogytam, kevesebb vagyok mint a terhesség előtt, viszont nagyon csúnya "úszógumim" marad (nadrág felett kibuggyan :'( :( Tudom, hogy teljesen sosem fog eltűnni sem a csíkok, sem a kötényhas, de van valami gyakorlat, amivel rásegíthetnék mégis?

Bármilyen ötletet nagyon szívesen fogadok, videókat, tornagyakorlatot.


2010. máj. 11. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Szigorú diéta és kardió edzés (legjobb a futás).
2010. máj. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
A diéta már megvan :( Futni sajna nincs időm. Párom kora reggel megy dolgozni és késő este jön, egész nap egyedül vagyok a gyerkőccel. :( Pedig de jó is lenne kocogni egy keveset néhanapján.....
2010. máj. 11. 09:20
 3/7 anonim ***** válasza:

van a rubint rékának egy tornája. amit fenékre és lábra csinál. nagyon kemény. és nem sok idő heti 2x esetleg

én csináltam és szép alakot csinál.

azal esetleg megprobálhatod. vagy ha eljársz aerobikra az is nagyon jo :)

2010. máj. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia.nekem van réka dvd-m,ha gondolod átküldthetem.írj privit ha kell.
2010. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vegyél fa hullahopp karikát, az nagyon szépen "leszedi" a csípőről az felesleget. Mind a két irányba csináld napi 5-5 percet és a hatás nem marad el.
2010. máj. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nekem műanyag van...az ezekszerint nem jó :(
2010. máj. 11. 15:00
 7/7 anonim ***** válasza:
igen az nem jó, mert könnyű és a fának meg az a lényege, hogy nehéz és így van mi olvassza a zsírt
2010. máj. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!