Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után a felesleget hogy...

Szülés után a felesleget hogy sikerült leadnod? És mennyit?

Figyelt kérdés
Én 15 kg-val több vagyok,jelenleg.8 hónapja szültem.
2011. máj. 18. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 7kg-t adtam le kalória számolással,de sajnos abbahagytam,most kéne újra kezdeni,de nem visz rá a lélek-(((Kéne egy kis ösztönzés:-)Napi 1500kal körül ettem,és majdnem mindennap kb 20-30 percet tornáztam.6 hét alatt ment le.
2011. máj. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én a teherbeesés előtti súlyomhoz képest 5 kg-val vagyok több. Szülés után sikerült leadnom mindent, mert szinte alig tudtam enni, aztán amikor abbahagytam a szoptatást visszajött 5 kg. :( Éshááát sajnos lusta vagyok tornázni v. fogyózni, pedig nagyon kéne... :(
2011. máj. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Én most ebben a hoodia szájspray-ben vagy kapszulában gondolkozom.Azt mondják nagyon jó.


Van valami tapasztalatotok ezzel?

2011. máj. 18. 21:42
 4/9 anonim ***** válasza:
Én 2 kg-val kevesebb vagyok, de a hasam nagyobb. Tornázni kellene, de a fenének van energiája. Én rengeteget tologatom a kisfiam. Napi több órát megyünk. A combom ettől lett szerintem vékonyabb, mint előtte volt. Már viszonylag gyorsan lement a súlyom, de ahogy írtam, nem a kilók számítanak igazán, legalábbis nálam. 15 hós egyébként, télen-nyáron megyünk, nincs tesója, megtehetem így. Csak a szakadó eső és a -10 fok tart vissza engem.
2011. máj. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia. Rajtam +13kg van. 3 hónapja szültem 2,5hete diétázok, délig eszek szénhidrátot este fehérje, viszont pont Én is a Hoodián gondolkodom de holnap megveszem mert este vannak éhség rohamjaim. Ma Lilu beszélt a reggeliben és Ő is a Hoodiától fogyott le, akkor döntöttem el hogy kipróbálom, de azt nagyon tanácsolta hogy gyógyszertárban vegyük meg mert hamisítják.
2011. máj. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én +13-al jöttem haza a kórházból. Hónapokig semmi sem változott. Se a szoptatás, se a nem szoptatás nem volt rá hatással. Aztán 9 hónap után megelégeltem, és elkezdtem kevesebbet enni, de többször. Eleinte kimértem, h kb. 200, max. 300g legyen egy adag a főétkezéseknél, köztük meg épp csak vmi éhségűző. Éhségűzőnek legtöbbször 2 szál füstlit ette, csak úgy magában és hidegen. A lényeg, h ilyenkor fehérjét próbáltam bevinni.

Az én súlyproblémám azért volt, mert terhesség alatt folyton éhes voltam, ami szépen kitágította a gyomrom. Rájöttem, h csak akkor fogok fogyni, ha kevesebbet eszem.

Ja, és 10kilót fogytam úgy 3-4hét alatt. Aztán jött a karácsony, szilveszter, és megállt. Vajon miért? :) De most megint rajtam van, h csinálni kéne. Itt a nyár, és azért zavar az 2-3kiló plusz.


Bár voltaképpen nem is a súlyommal van a probléma. Az alakom egész jó. Viszont hiába nincs hasam, mikor eszek, azon nyomban úgy kitüremkedik, mint 4-6hós terhesen. Olyan laza ott a bőröm. Másoknál is? (Bocs az offért!)

2011. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
rajtam kb 7 kiló maradt, amikor már nem szoptattam és közeledett a tavasz, drasztikus fogyókúrába kezdtem, semmi csodaszert nem vettem, egyszerűen csak "nem ettem " vagyis nagyon keveset, és lement mind a 7 kg
2011. máj. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

2 éves és 2 hónapja szültem, szóval nem most.

Szülés után ugyanannyi volta, mint előtte, de több ahhoz képest, mint amennyi szerettem volna lenni illetve régebben voltam

Pár hónapja sokkal joban odafigylek kajára, már lement 6-7 kiló.

Cél az hogy 58 kg legyek, mér van 4 kiló, amúgy 1701 cm magas vagyok.

2011. máj. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én a második szülés után 5kg-mal voltam több, az első után semmivel.

az 5kg-tól a 90napossal kezdtem megszabadulni- 3hét után már 3kg-mal kevesebb voltam- ekkor sajna abba kellett hagynom - most más miatt jártok dokihoz- de a 3kg nem is jött vissza. Ha ez a mostani bajom végre megszűnik, folytani fogom!

Nagyon bevált és egészséges is!!

2011. máj. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!