Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20 kg-s felesleggel"megaldott"...

20 kg-s felesleggel"megaldott"anyukak, akik most fejeztek be a szoptatast, hogy probaljatok leadni a felesleget?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 11:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
kaja csak reggel, délben és este. nincs nasi, nincs süti, nincs ütsi. 1,5 hónap után este már csak gyümölcs. ezzel kb 10 kiló lemehet, aztán torna, v futás, úszás...
2010. márc. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Pont úgy ahogyan az előttem író írta. Rajtam 10 kg volt, reggeli, 1-2 óra körül ebéd és utána semmi, vagy csak gyümölcs. Mozgok is mellette estefelé, így az éhséget sem érzem utána. Nem tudom mennyi ment le 3 hét alatt, de már érzem és látszik is. Ja és még szoptattok, 8 hós a fiam, de a kiváltott étkezésekkel így is elég a tejem.
2010. márc. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nem eszem fehérkenyeret, cukrot, édességet, tésztát, krumplit és zsírosakat. Reggel rendesen eszem, rostos ételt, fehérjével (tojás, vagy sovány sonka), ebédre is sovány hús, salátával. Délután már csak gyümölcs vagy egy kis sima sali
2010. márc. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
57%

Igazából én nem eszem sokat és nem megy le a felesleg!

A menüm reggel 2 abonett agy almával!Ebéd egy kefír egy abonett este meg alma!:(

És semmi!Ja inni ásványvízet iszom!

2010. márc. 16. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

utolsó! te nem eszel semmit és az baj. minden, amihez hozzájut a szervezeted, azt azonnal raktározza. egyél, de ésszel, és mozogj vmit. bármit. youtube-on van 25perces aerobic. az is kafa.

1. voltam

2010. márc. 16. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szia! ELőször is próbálok 1 héten minél többet mozogni /ellipszis tréneren/ és már 2 hete elhagytam a fehér kenyeret, zsemlét, kiflit, helyette eszem kétszer sültet vagy hamlettet. Vacsira csak sovány felvágott hamlettel, sok zöldséggel /retek, póréhagyma/. Ja és nap közben csak vizet iszok. Ez megy 2 hete, remélem lesz hatása. 30 kg felesleget kell valahogy ledolgoznom.
2010. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kedves 13,06os! Belinkelnéd az aerobikot? Köszi:)

Bocsi az Off-ért

2010. márc. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
este megkeresem és belinkelem:)
2010. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

vagyis most, mert megtaláltam:))))))))

http://www.youtube.com/watch?v=GQan0866k6k

2010. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Csajok, ezt olvassatok el!

[link]


Igaz en csak 6-7 kg-tol szeretnek megszabadulni es ha sikerul vekonyabb leszek mint szules elott de amint fogyokura otletek utan kutattam,megtalaltam ezt a cikket es elegge elborzattam tole.

2010. márc. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!