Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 20 kg-s felesleggel"megaldott"...

20 kg-s felesleggel"megaldott"anyukak, akik most fejeztek be a szoptatast, hogy probaljatok leadni a felesleget?

Figyelt kérdés
2010. márc. 16. 11:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Köszönöm az aerobik linket. De ez olyan mintha pasiknak készült volna, hogy tudják rajta csorgatni a nyálukat. Azért kipróbálom, hátha utánam is......:)))
2010. márc. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
0%
Nem akarok senkit se bántani!! De minek kell "zabálni"ha valaki terhes???? A szokásos duma,hogy kettő helyet kell enni hülyeség! Nem kell megenni 1 disznót se a terhesség se a szoptatás alatt. Igaz változatosan kell táplálkozni de határral. Ma vagyok 31hetes terhes. Teresség alatt 51kg voltam,most 63,8kg. De én is tudnék zabálni. Nem a génjeim a szerencsések!! Jó fogyást. :)
2010. márc. 23. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Kedves utolso!Jo lenne ha erthetobben fejezned ki magad mert tul a jo tanacson kivul nem igazan tiszta amit utolso mondataidban kifejeztel
2010. márc. 23. 10:10
 14/15 anonim ***** válasza:
Ez jó. Az beszél a túlsúlyról aki 51 kg-mal esett teherbe. Mit tudsz te arról hogy ki miért hízott el? Attól még hogy valaki kövér nem azt jelenti hogy állandóan "zabál" hogy a te szavaiddal éljek. Okos nő lehetsz...
2010. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kedves 09.58-as! ha nem akarsz senkit megbántani ne tedd! Hülyeségekete beszélsz. Én speciel inzulinos cukros voltam amikor terhes voltam, és azt a diétát a legnagyobb túlzással se lehet zabálásnak nevezni! Sőt. Napi 160 g szénhidrát..számolj utána.. úgyhogy nem híztam, de szoptatás alatt feljött..és én azért nem koplalok hogy ne tudjak szoptatni...
2010. márc. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!