Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám leadni az...

Hogyan tudnám leadni az arcomon lévő felesleget? Bocsi a hülye a kérdésért.

Figyelt kérdés
Nem vagyok duci. Az arcomon látszik picit a hízás, van némi tokám. Hogyan lehetne ezt fogyás nélkül eltüntetni? Szoptatok, egyenlőre nem fogyózhatok.
2011. márc. 25. 08:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szoptatás alatt is lehet fogyózni. Persze itt nem a gyógyszeres fogyásra a vgy a drasztikus fogyókúrákra gondolok! Mozogj, tornázz, ha szeretsz, egyél sok zöldséget, gyümölcsöt, figyelj a szénhidrátbvitelre! Kis odafigyeléssel jópár kilótól megszabadulhatsz és a tejtermelést se éri kár. Szoptaás alatt se kell sokkal többet enni, mint előtte.. Közvetleneül nem fogja a normál étkezés a tejtermlést, főleg, ha már nem újszülött a babád. Ilyenkpor már nem a hormonok irányítják a tejtermlést, hanem a baba azzal, hogy szopik.
2011. márc. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha az arcodat érzed pufinak, amúgy meg nem vagy kimondottan túlsúlyos, akkor lehet, hogy egy kicsit ödémás az arcod, nem érzed puffadtnak a szemedet?

Mert akkor, ha igen, akkor az víz, amit visszatart a szervezet, nem tudod lefogyni onnan.

Különben meg van a Kudlik Julinak szuper tokatornája. Tükörrel szemben esténként próbáld meg a nyelveddel megérinteni az orrodat, érezni fogod, ahogyan nyúlik az egész nyakad, ezt ismételd el 10x-20x.

2011. márc. 25. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ja, és igaza van az előttem írónak, nyugodtan lehet diétázni, nem koplalni, de a cukornak, kenyérnek pápát mondani, estére csak fehérjét enni, mondjuk natúr joghurtot minden mennyiségben ehetsz, bármikor, ha szerencsés vagy, már önmagában az édességmegvonástól lefogysz egy pár hét alatt.
2011. márc. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Nem ödémás az arcom, csak hajlamos vagyok az arcra hízásra.

Kenyeret eszem, hogy legyen szénhidrát bevitelem.


Mivel tudnám helyettesíteni? Mert a kenyér tényleg hízlal.


:)

2011. márc. 25. 09:24
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne helyettestísd, csupán csökkentes! De szénhidrát nem csak a kenyérben van.. gondolok itt a tésztafélékre, riszre, cukros innivalókra, csokira, sütikre... [link]
2011. márc. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
oh, köszönöm a linket.
2011. márc. 25. 09:40
 7/11 anonim ***** válasza:

Figyelj, szénhidrát mindenben van szinte, csak más.

A kenyeret helyettesítsd Wasa kenyérrel, vagy tönkölykenyérrel és szigorúan csak reggel. A lényeg, hogy teljes kiőrlésű legyen, tehát rostos. A fehér, finomított liszt a fő ellenség. Ebédre ehetsz bármit, de a nagyon kalóriadús köreteket próbáld meg kiiktatni, pl krumplipüré, társai, helyette egyél sima főtt krumplit. ja és nagyon fontos: semmi olajban sütött és semmi félkész!

A legfontosabb, hogy ne éhezz, három óránként egyél valamit, két almát, egy doboz joghurtot, két szál répát, egy fél kígyóuborkát, akár egy banánt, stb.

A répa, banán, uborka, ezek is mind szénhidrát ám nagyrészt!

Csak vannak azok a ch-dús ételek, amik hízlalnak, és van, ami nem.

Ja, én ehhez tartom magam, szoptatok, rengeteg tejem van és 10 kilót fogytam, pedig időnként éjszaka nasizom, de mondjuk egy karalábét vagy egy marék sótlan mogyorót.


Emellett igyekszem heti 3x tornázni, így ment le ennyi kiló 7 hónap alatt, de én extra lassan fogyok, neked biztos gyorsabban megy majd.

2011. márc. 25. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Kenyeret csak reggel ettem eddig. Az jó.

Krumplipüré,, hát igen, a nagy kedvencem, de csak vajat teszek bele, akkor az olyan, mint a főtt krumpli vajjal összetörve.


liszt.. hát igen, a nokedli a másik nagy kedvencem.

Félkész.. hát igen.. a harmadik kedvencem. :)


De ezekről le tudok mondani, mert a félkészt már most elhagytam.


Köszönöm a tippeket, sokat segítettek!

2011. márc. 25. 09:55
 9/11 anonim ***** válasza:

Pár tipp. Szülés után 12kilót sikerült leadni.

Csak zsömle kenyér helyett

Sütőzacskóba süss, vagy Tefal-ba

Napi folyadékbeviteled ne legyen cukros. Ásványvíz, vagy ha nem szereted készíts el reggelente egy nagy kancsó teát édesítőszerrel! Én ezt iszom, és abszolút nem lehet kiérezni annyira az édesítő ízét. Kávét is így.

Többször egyél keveset.

2011. márc. 25. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne röhögj ki,tokatorna: Emeld fel a fejed az ég felé,tátogasd a szádat( az alsó állkapcsodat),hogy feszüljön a tokád, minden nap pár percig ismételd.
2011. márc. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!