Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Lolita nevrol?

Mit gondoltok a Lolita nevrol?

Figyelt kérdés
Most szeretnem felvenni masodik keresztnevnek. Hallottam mar a konyvrol, de epp eszu ember nem ebbol fog valakit megitelni ugy gondolom. Szoval ilyenekkel, hogy nem-e tartok a csufolodasoktol, goromba megjegyzesektol stb.., ne is gyertek.

2016. nov. 7. 14:54
1 2 3 4 5 6
 41/58 anonim ***** válasza:
85%
Jó, de azért van arany középút is, egy Jónás és egy Lolita között. És szerencsére vannak még normálisan gondolkodó emberek, akik nem űznek sportot abból, hogy keserítsék meg a gyerekük életét a "különleges" nevével. Nem vagyok prűd, vannak modernebb, különlegesebb nevek, amik talán tetszenének is, de a Lolita, Kevin nagyon kisebbségi, és nevetséges.
2016. nov. 7. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/58 anonim ***** válasza:
100%
Azt figyelitek, hogy miután lebukott a dupla reggel, gyorsan megjelent itt egy frissen regisztrált, még százalék nélküli válaszoló, aki egyetlenként elkezdte védeni? Biztos nincs összefüggés.. csak érdekes véletlen.
2016. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
16%
Frissen regisztrált? Augusztusban csináltam a fiókom. De minek magyarazjodjak egy névtelennek? Azt hiszed csak olyan emberek fognak ide kommentelni akik ugyan úgy a nem tetszésüket fejezik ki mint Te?
2016. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:
Koszonom a sok hasznos es kevesbe hasznos valaszt😇 a heten felveszem masodik keresztnevemkent ✌
2016. nov. 7. 19:26
 45/58 anonim ***** válasza:

Lolitas öltözködés ez jut eszembe hirtelen.

Nekem is feltűnt es szerintem is beteges.

2016. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek tizenéves lányokat akik így hívják magukat, bár csak neten. Lelki sérült apakomplexusos 40-esekkel kavaró... hm, Loliták. Komolyan nimfácskáknak képzelik magukat. :) Az egyik legnagyobb kicseszés névválasztás terén, Lolita eléggé benne van a kollektív tudatban, 30-as, 40-es kortól egyenesen nevetséges, addig csak sajnálni való.
2016. nov. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/58 anonim ***** válasza:
81%
De kérlek, hagyd el az első neved, legyél csak simán Lolita. Az lenne az igazi.
2016. nov. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
85%
A mi gondolkodásunk elcseszett? Nem mi akarjuk Lolitának nevezni magunkat:-D De a te életed, úgy cseszed el ahogy akarod. Megkérdeztem a férjem, azt mondta, ha így hívnának, akkor mindenhol becenéven mutatna be ez annyira égő.
2016. nov. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 A kérdező kommentje:
Nem igazán érdekel a férjed, ne haragudj. Az sem,hogy hogyan mutatna be. Egyszer kihal a ti 40 éves generációtok is és senki nem fog már úgy gondolkodni ahogy ti most.
2016. nov. 8. 18:46
 50/58 anonim ***** válasza:
38%

XDDDDDDDD

Sajnos a kérdezőnek igaza van.

Meg kérdeztem muterom mit gondol a névről azt mondta szép. NEm ismeri a könyvet. Megkérdeztem a 19 éves bátyám ő se ismeri a könyvet és tetszik neki a név....

Csak a 30+ gondolkodik már így el kell fogadni

2016. nov. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!