Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Lolita nevrol?

Mit gondoltok a Lolita nevrol?

Figyelt kérdés
Most szeretnem felvenni masodik keresztnevnek. Hallottam mar a konyvrol, de epp eszu ember nem ebbol fog valakit megitelni ugy gondolom. Szoval ilyenekkel, hogy nem-e tartok a csufolodasoktol, goromba megjegyzesektol stb.., ne is gyertek.

2016. nov. 7. 14:54
1 2 3 4 5 6
 21/58 A kérdező kommentje:
Utalom az anime-t
2016. nov. 7. 15:42
 22/58 anonim ***** válasza:
87%
Még mindig jobb hogy magával szúr ki, és nem a gyereke életét teszi vele tönkre.
2016. nov. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/58 anonim ***** válasza:
17%

21 eves anyuka vagyok. A lanyom neve Lolita lett:) Imadja mindenki. A sok hulye emberrel itt nem kell foglalkozni. Neked tetszen.. senkimelott nem fogod legetni,lejaratni magad ha felveszed. A konyv az konyv. A stilus egy stilus. Nevnek pedig gyonyoru.

Van egy lolita nvu baratnom is. Egy rossznszot nem szolt meg senki a neve miatt:)

2016. nov. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%
Jeremy Irons és a film, plusz könyv első blikkre. Lehet én sem vagyok akkor épeszű, de ez jut eszembe.
2016. nov. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 anonim ***** válasza:
93%
Regény ide vagy oda, egy latinos hangzású vezetéknévhez el tudom képzelni, különben pedig megy a cigányputrik Brájen, Rikárdó, Ketrin és Seron típusú nevei közé.
2016. nov. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/58 anonim ***** válasza:
100%
Aha..a szemedbe nem mondta senki.. én se mondanám senki szemébe hogy nevetséges nevű a gyereke, ettől függetlenül meg lenne a véleményem az anya értelmi képességeiről.
2016. nov. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
94%

#26

Néhány hónapja töltöttem egy hosszabb gyakorlatot egy gyermekkórházban, hát kellemes hangulat volt néha a reggeli referálón. Hihetetlen, hogy mennyien nem érzik, mennyire gázok ezek a nevek. És nem, nem azzal van a baj, hogy különlegeset próbálnak adni, hanem hogy ezek nem passzolnak a Kiss, Oláh, Lakatos, Raffael, Szabó és Tóth vezetéknevek mellé...

2016. nov. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
88%
Igen, én is voltam gyakorlaton gyermekkórházban, ott is volt minden, többek között szintén egy Lolita, csek ezt hatványozták, és Dzsamilla Lolita volt. Hát, mit ne mondja, igen erősen össze kellett szednünk magunkat hogy ne nevessük el magunkat a "különleges" neveken.
2016. nov. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 anonim ***** válasza:
24%

Spanyol vezeteknevem van, a keresztnevem magyar, szeretnem ha lenne egy spanyol hangzasu keresztnevem is.

Csak feltettem ide egy kerdest, bar oszinten megmondom kar volt mivel ugy sem erdekel mas velemenye. Lehet egyes emberek rohognek mas neven, gunyolodnak rajta...de azok sincsenek tisztaban azzal, hogy mennyire szanalamas amit csinalnak. Lehet az o nevuk is rohognivalo lenne de masban van annyi tisztelet, hogy ezt nem teszik meg. Magyarorszag (Y)

2016. nov. 7. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/58 anonim ***** válasza:
88%

Carmen??

Letizia?

Penelope?

2016. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!