Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Lolita nevrol?

Mit gondoltok a Lolita nevrol?

Figyelt kérdés
Most szeretnem felvenni masodik keresztnevnek. Hallottam mar a konyvrol, de epp eszu ember nem ebbol fog valakit megitelni ugy gondolom. Szoval ilyenekkel, hogy nem-e tartok a csufolodasoktol, goromba megjegyzesektol stb.., ne is gyertek.

2016. nov. 7. 14:54
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem, nekem normális, viselhető, embernek való nevem van:-) És itt a dupla regisztráció lebukása:-D
2016. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
96%
Most buktál egy hatalmasat.. te vagy a kérdező, meg a 21 éves anyuka is akinek Lolita a lánya? Ezt nevezik hatalmas túrósbuktának:_D legalább ellenőriznéd ha már a saját kérdésed véded, kamu regről:-D
2016. nov. 7. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
91%
És ez a szánalom.com:-D
2016. nov. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 anonim ***** válasza:
22%

Felesleges az itteni névtelen emberek véleményét kikérned. Ők itt tudnak neked okosakat mondani, de ha ismernének téged vagy nem.. nem mondanák a szemedbe azt amit itt leirnak neked. Lehet mélyen nekik is tetszik ez a név, csak nem lépnek ki a komfortzonájukból mert "mi van ha majd valaki ezt gondolja meg azt"... Szerintem nyugott szivvel menj be, és vedd fel ezt második keresztnévnek:)

Van 1-2 Lolita ismerősöm, egyik balettozik és nagyon szerény kedves lány a másik pedig hip-hopozik.. Egyikre sem jellemző az, hogy 'ribizli'. Azért mert egy könyv íródott ilyen névvel esetleg japán stílus is van ilyen névvel még ellehet ettől vonatkoztatni és úgy felfogni mint egy szép és különleges név.

2016. nov. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
88%

Nevetséges...

Szerintem az egesz országban egy tucat Lolita lehet es sz is kisebbségi.

Par eve cipősdoboz akció keretében a 8. Kerület Magdolna negyed-hírhedt-származó kisgyerekek kaptak tőlünk ajándékot.

Minden gyerek Ronaldo, Kevin, Larion, Tifani, Dzsesszika, Dzsenifer, Jrisztiano de meg Eszmeralda es Izaura is volt kötöttük.

Egyetlen egynek nem volt hétköznapi vagy elfogadott keresztneve.

42 eves nagymama is Dzsenifer Klaudia volt.

El voltunk hulve.

Azt hiszem a spanyol identitast nem a legrosszabb, legpejoraitavabb keresztnevvel fogod közelebb hozni magadhoz.

2016. nov. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
93%
Hát vegye fel nyugodtan, ha nem zavarja, hogy ezután nem nagyon fogják behívni állásinterjúra. Barátnőm hr-es, ő mondta, hogy a "kisebbségi" nevű embereket alapból leghátulra tolják. Igen, előítéletesek az emberek, és bevallom, én se mondanám a szemébe hogy gáz a neve, de csak mert nem akarnám megbántani. De attól magamban ugyan olyan nevetségesnek tartanám. Ez kb olyan, hogy egy gyerekre se mondjuk hogy jajj de csúnya, hanem hogy cuki..kegyes hazugság.
2016. nov. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:
92%

Mivel láttam a Lolita című filmet ezért ez ugrik be.

Te nem láttad még??

2016. nov. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
29%

A kisebbségiek legalább olyan nevet adnak a gyereküknek amilyen nekik tetszik és nem foglalkoznak azzal más mit gondol éppen. Persze egy Báró, Ráffáel stb. már az én fülemnek is bántó, de a Lolita, Kevin szerintem tud szép is lenni.

Ergo itt van elcseszve az ország, már egy név miatt leghátra soroljak.. mert azt hiszik kisebbségi. De mi van ha nem?

Ha az is lenne.. mi van akkor ha dolgozna mint a güzü?

Nem kell mindent belelátni egy névbe.. ez csak egy név.

2016. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
73%
azért vannak nevek, meg vannak a gáz nevek. Ilyen a Lolita, Kevin, Zara, Brendon, Benett, Dzsamilla stb... Képtelen vagyok elhinni, hogy vannak emberek, akiknek ilyen nyakatekert ízlésük van.
2016. nov. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
29%

Nem lehet mindenkinek egyforma ízlése.. valaki szerint neked van nyaktekert ízlésed:)

A lényeg.. ha neki tetszik vegye fel. Változik a világ, az emberek és a gondolkodásmódjuk is.

Nem kell leragadni, a Jónásnál, Évánál, Jutkánál....

2016. nov. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!