Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Érdemes venni egy szárítógépet...

Érdemes venni egy szárítógépet 3 gyerek mellé?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy megoldás lenne-e a szennyes-száradó- hajtani való- vasalásra váró ruhák örök körforgására? Lehet-e megoldás egy szárítógép arra, hogy legalább egy napot ne kelljen elindítani a mosógépet?

Ja, és a penész alattomos felbukkanására is lehet-e megoldás?



2016. máj. 8. 17:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A miénkből nem csak kipakoláskor, hanem működés közben is ömlik a meleg (mivel légkondenzátoros és nem hőszivattyús. Végül is ami villamos energia bele kerül abból úgy is hő keletkezik, tehát télen extra fűtést jelent. Csak elég hangos, és amíg a fürdőszoba ajtaját rá tudom csukni, addig a nappaliban valószínűleg zavarna. Amúgy ha jól látom az az érv még nem hangzott el a szárítógép mellett, hogy hihetetlen mennyiségű szöszt kiszed a ruhákból. A szöszök mellett pedig az állatszőrt és a mosószer- vagy egyéb szilárd szennyeződésdarabokat is kiszedi.
2016. máj. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
65%

17-es vagyok.

Szerintem egy szobában a száradó ruha sem szebb, mint egy szép gép. Nekem legalábbis herótom volt attól, hogy ott lógnak a bugyik például. De be is lehet építeni, akár egy szekrénybe elrejteni, és rácsukni az ajtót, ha nem megy (levegőzést megoldva persze).


Igen, a szösz kiszedés tényleg jó érv! Olyan jó, hogy már nem gond az, hogy egy fekete ruha extrán szöszös lesz, csak megy a gépbe. :)

2016. máj. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

Nos köszönöm a sok hozzászólást, meg vagyok győzve! :)

[link]

Ezt fogjuk megrendelni. A szöszös dologot nem is hallottam eddig, de szuper, hogy még ezt is tudja!

2016. máj. 10. 21:10
 24/26 anonim ***** válasza:
Na, nekünk ennek a jóval olcsóbb, nem hőszivattyús változata van, csak én a Media Marktban vettem. Akkor 2+2 év gyári garancia volt rá és vettem hozzá még egy évet. (OFF: Én már nem bízom ezekben a műszaki cuccokban, mert jó eséllyel a garancia lejárta után tönkre is mennek. Ugyan így a mosógépet is 3 év gyári +2 év MM garanciával vettem. Legalább addig nem kell aggódnom, hogy tönkremegy és újat kell venni. Az előző mosógépem egy Samsung volt, az a 4 év garancia letelte után fél évvel mehetett a kukába. Megkérdeztem egy szerelőt, hogy milyen márkát vegyek, azt mondta, hogy olcsó gép esetében mindegy, csak jó hosszú legyen a garanciaidő!)
2016. máj. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
11-es vagyok. Igen, szöszös dolgot én is megerősítem. Rengeteg szöszt kiszedek belőle mikor lejárt és rengeteg vizet. Hihetetlen hogy amúgy az mind a szobában párolog el. Illetve nekünk is hőszivattyús van és valóban rengeteg hőt termel, ami jól befűti a fürdőszobát fürdés előtt. Szóval még kárba sem megy a meleg.
2016. máj. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

12-es vagyok, annyira felbuzdultam hogy vettem/vettünk ma egy tartalyos szaritogepet, ennek meg tudok helyet csinálni -remelem 😁😝

2 hét es jon 😍

2016. máj. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!