Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen gyakori lehet hazánkban...

Milyen gyakori lehet hazánkban, hogy az apa nem a gyerek nemző/biológia apja, vagyis kakukkfióka került a családi fészekbe?

Figyelt kérdés
2016. máj. 6. 15:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Én egyet tudok, de ott az apa is tudja, hogy nem az övé.

Az apa elvégeztette a vazektómiát, abban az időben amikor 18éven felül bárkinek megcsinálták kis hazánkban.

Neten találtak donort, és három napig, napi kétszer egy fecskendővel felhelyezték a cuccot.

Náluk erről van ügyvédi papír is, hogy tudja a férfi, hogy nem ő a biológiai apa, de akkor is vállalja. Én voltam az egyik tanú.

2016. máj. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Manapság biztos gyakoribb, mint régen volt. Szabadosabban élnek az emberek.


De régen is voltak rendetlen nők, akiknek a gyereke nyilvánvalóan másra hasonlított. Ahogy az öregektől hallani.


Abból ítélve, ahogy látszik, hogy a gyerekek mennyire hasonlítanak az apjukra, még az is lehet, hogy kevesebb manapság. De lehet, hogy inkább az esetleges kakukkfiókák abortuszon végzik.

2016. máj. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tekintve, hogy a keresztapám balkézről született gyerek, így nem merném ezt kijelenteni második.

Régen pont nem volt lebukási lehetőség.

Funfact, hogy elvileg van még pár nagynéném/nagybátyám, a papa vallott a halálos ágyán rendesen. Persze válni nem nagyon lehetett a gyakorlatban, meg a nagyszüleimet összekényszerítették, így a mamámat nem nagyon zavarta a dolog.

Ma szerintem, tekintve a a fogamzásgátlás lehetőségeit, illetve az abortusz lehetőségét, valószínűleg sokkal kevesebb kakukkfióka születik, mint mondjuk a Ratkó korszakban.

Ott lenne érdekes egy átfogó DNS tesztet csinálni.

2016. máj. 18. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mint a viccben:

Felsóhajt a kocsis az istállóban:

Apám is gróf, a bátyám is gróf, a fiam is gróf... Én meg itt villázom a sz@rt.

2016. máj. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!