Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Komolyan nem értem, minek az...

Komolyan nem értem, minek az ilyennek gyerek?

Figyelt kérdés
Az egyik utcabelimről van szó. Szinte soha nincsenek otthon a gyerekei. A nagyobbat reggel oviba viszi,aztán délben érte megy, majd a kisebbikkel együtt elviszi őket, és délután elmegy értük. Öt fél hat körül érnek haza. Péntektől vasárnapig pedig nem is látni őket. Nem értem minek egy ilyennek gyerek, főleg kettő, ha állandóan lepasszolja őket?
2016. máj. 6. 22:07
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Hova viszi őket? Honnan veszed, hogy "lepasszolja", nem pedig velük van?

Komolyan nem értem minek ütöd más dolgába az orrod.

2016. máj. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%

Egész nap az ablakban leskelődsz, hogy ennyire képben vagy órára lebontva?

Dolgozni mikor szoktál?

2016. máj. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A múlthéten rákérdeztem, hogy na és a gyerkőcök. Erre tök lazán azt felelte, hogy a mamánál vannak, játszanak. Szerintem csak nem akar velük foglalkozni, és lepasszolja őket. Én elvenném tőle mind a kettőt, az ilyen nem anyának való!
2016. máj. 6. 22:12
 4/18 anonim ***** válasza:
98%
a kotnyeles szomszéd mindent jobban tud
2016. máj. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Nem dolgozom, drót kerítésük van így mindent látni. Az órát ismerem. Látom amit látok, az a nő nem anyának való! Nincs velük, mert elviszi őket és haza jön. A férjét is alig látni, szerintem ő is megunta és lelépet. Borzalmas milyen emberek vannak.
2016. máj. 6. 22:16
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem leskelődés helyett hasznosabban is eltölthetnéd az idődet. Menj dolgozni. Legyél magándetektív, akkor a szenvedélyeddel még pénzt is kereshetsz.
2016. máj. 6. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
94%
Nem mindegy neked más mit csinál? Még jó hogy nem a mi szomszédunk vagy, az ilyen szomszéd mint te egy átok...
2016. máj. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%
Igen! Borzalmas, milyen okoskodó és kotnyeles emberek vannak! Igaz kérdező?
2016. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
96%
Mi kozod hozza? Es miert nem dolgozol ?
2016. máj. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
97%

nekem mondjuk egy gyerekem van, egész nap itthon vagyok, ő meg f6-re ér haza. heti 2x edzése van az oviban, azért marad, heti 4x meg logopédiája van, ezt 2 nap alatt kapja meg, ezért n6kor végez. én meg egyébként itthonról dolgozom, csak ezt nem látod, mert a fal eltakar :)

férjem meg vállalkozó, nagyon szeretjük egymást, de hatalmas álmunk van, ezért most sokat dolgozunk :)


bocs, hogy személyeskedtem, de a hátamon feláll a szőr az ilyen mindenttudó kotnyelesktől mint te :)

miért képzeled magad istennek? hogy majd te megmondod?


egyébként ja, általában akik délben elhozzák a gyereküket az oviból, azok leszarom szülők szoktak lenni! ja nem

2016. máj. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!