Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Komolyan nem értem, minek az...

Komolyan nem értem, minek az ilyennek gyerek?

Figyelt kérdés
Az egyik utcabelimről van szó. Szinte soha nincsenek otthon a gyerekei. A nagyobbat reggel oviba viszi,aztán délben érte megy, majd a kisebbikkel együtt elviszi őket, és délután elmegy értük. Öt fél hat körül érnek haza. Péntektől vasárnapig pedig nem is látni őket. Nem értem minek egy ilyennek gyerek, főleg kettő, ha állandóan lepasszolja őket?
2016. máj. 6. 22:07
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
Rettenetesen borzalmas, a gyerekek a nagyanyjuknál vannak!!!
2016. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
Szanalmas. Nagyon unalmas lehet az eleted, hogy mas dolgaval foglalkpzol. Talalj vmi hobbyt, sportolj vagy egy pasit. Undorodom az ilyen emberektol, akiknek nimcs jobb dolguk mint mas ember eleteben vajkalni.
2016. máj. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
94%
Komolyan nem értem,minek ugatsz bele más életébe?Irigy vagy?
2016. máj. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
95%
Péntektől vasárnapig nem látni őket? Lehet, hogy kirándulnak? Úristen,.döbbenetes. Foglalkozz a magad dolgaval, többet érsz vele.
2016. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Mi az "nem anyának való"? Hogy jössz te ahhoz, h másról ilyen véleményt alkoss?! Biztosan neveli o is a gyerekeit, foglalkozik veluk, attol h azt nem latod! Miert nem lehetnek a gyerekek a nagyinál? Talan a tieid soha nem voltak "lepasszolva"?

Törődj a magad dolgával kerdezo!

2016. máj. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen egyetértek, borzalmas milyen emberek vannak! Pl te is, aki egésznap a szomszédod kukkolod, ahelyett, hogy a kölkeidet látnád el,mvagy ha nem vagy anya (reméljük így van), akkor te is csak egy újabb segélykérő munkanélküli vagy, hogy így ráérsz? Hidd el, ezerszer sz*rabb vagy, mint a szomszédod.
2016. máj. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan nem értem mi a csodának kiváncsiskodsz inkább dolgozni menél el,vagy foglalkoz gyerekedel ha van neked .
2016. máj. 7. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én fél ötre megyek a nagyért. Addig van a barátnője is (buszos) és együtt akarnak játszani.

Hétvégén meg rendesen lenyúlja valamelyik gyereket, olykor mindkettőt az egyik nagyszülő, vagy keresztszülő.

Megyek, beállok a sarokba, és leszidom magam, hogy szaranya vagyok.

2016. máj. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!