Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek alapján nekem illendő...

Ezek alapján nekem illendő lenne babalátogatóba menni? És nektek mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok együtt a barátommal és neki van egy haverja, akit így szintén 5 éve ismerek. A srác 27 éves és "együtt van" egy 38 éves nővel. Én eddig összesen ha 2x találkoztam vele személyesen lehet sokat mondok, de elsőre lerít róla, hogy egy tipikus "ejtsen már valaki teherbe és tartson el" nőci. Már amikor összejöttek akkor se védekeztek sose, csak ezzel a megszakításos módszerrel, ami köztudottan nem véd. Én azért nem csinálok ilyet pár nap ismertség után... Meg több szempontból zsarolja a srácot, a pénzét már lenyúlta, és zsarolja hogy ha nem tartja el, akkor nem láthatja soha a gyerekét aztán fizetheti a gyerektartást, meg ilyenek... Egyébként a nő nem dolgozik, eddig a szülei tartották el. Mondjuk a srác is olyan amilyen, hogy felvág azzal, hogy neki gyereke lesz, de közben hogy jaj ő biztos nem szaladgál vele oviba, bölcsibe, nem papa ő...


Na mindegy, csak fontos volt ezeket is leírnom, hogy teljes képet kapjatok. A nő a napokban szül és kérdezte a barátom, hogy ugye megyek én is velük a kórházba látogatni? De hát nem értem, mit látogassak egy ilyen nőt akit eddig 2x ha láttam?


Annyira szánalmasnak tartom, hogy úgy tesznek, mint egy nagy boldog család, közben meg csak keresett egy balfácánt, aki agyilag még szintén egy gyerek (bulizik, nőzik, iszik, cigizik, rengeteg adóssága van), hogy majd eltartja. Amikor esküvőre voltunk meghívva mert szintén egy haver házasodott a mi társaságunkból, akkor is farmerban ment meg mástól kért kölcsön öltönyfelsőt, de a nő persze nem jött el, annyit se mondtak, hogy cipő, nemhogy még valami nászajándékot adjanak a párnak... Őhozzá meg szaladjon mindenki látogatni, mert gyereke lesz és ő lesz az atyaúristen? Komolyan, én csak a gyereket sajnálom nagyon...


2015. szept. 8. 21:56
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Hú nem is tudom mire legyek irigy, arra hogy lenyúlta meg fenyegeti az apukát, kidobja az utcára a cuccaival ha összevesznek vagy arra hogy közel a 40-hez beáll tenyészkancának és a szülei nyakára szül? Hú, az év kérdése.


Igen, ellenséges vagyok és van közöm hozzá, mert nap mint nap szembesülök ezekkel a dolgokkal, anyuka elvan a rózsaszín babavilágában, apuka meg nekünk sír, hogy miket művel ez a nő, meg hozzánk menekül...


Na mindegy, erről lehetne reggelig mesélni. A válaszokat köszönöm szépen.

2015. szept. 9. 00:13
 12/20 anonim ***** válasza:
95%
Ha idősebb lennél, bölcsebb lennél. A pasid barátja, ez olyan, mint az anyós. Illik vele jóban lenni, jó pofát vágni a dolgokhoz. én ha a PÁROM!! szeretné, elmennék vele. Legalább megnézel egy babát picinek élőben, megnézed mi vár rád. Kibírod azt a 10 percet, amennyit illik babablátogatóban lenni.
2015. szept. 9. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%

Kórházba látogatni közvetlen szülés után úgy,hogy az APUKA hív????

Apuka szült talán?

Biztosan nem mennék,mert a párodbis csak púp lesz a frissen szült nő nyakán...

Úgy 1-2 hónap múlva,mikor beállt a rend a babával és az anyuka is úgy érzi képes látogatót fogadni,akkor mennék! Kórhárba nem!

2015. szept. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem ki sit vagy beképzelt és féltékeny. Ne menj baba látogatóba, neked semmi keresnivalod ott.
2015. szept. 9. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
34%

O kérdező hagyad mar a hulyesegedet....hisz epp ugy teszel mintha a barátodat megerőszakolta volna ez a nő.senki se tartott fegyvert a baratodd fejéhez hogy gyereket akarok!!ebbe a gyerek"csinalasba"barátod is jelen volt.

Irigy vagy es kesz de lehetsz is csak ezt nem igy kell kezelni ahog te.hanem örülni mas boldogságának....es megbeszélni a parodal hogy vágysz te is gyerekre.

De ilyen hozza állasal a párod is tudja hog irigy vagy...es q haragodat a baban adod ki amirol o semitse tehet!!

Ne is csodálkoz hogy meg köszöni se köszönt az a nő.....én meg a hazamba se engednelel be!



Mérlegeljük....q barátod egyutt el ezzel Nővel ?igen!

Gyerek is született?igen!

Előtted játszák a boldog családot?miert is kéne? Atya úristen vagy?nem! Akkor csak igaz a boldogságuk.

Es csak neked tört be a fejed hogy neki sikerult a kapcsolatuk.te meg ott vagy5 ev utan es semmise változott.na én ezen gondolkoznék el es nem mas kapcsolatain!

Te kis irigy dög!

2015. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

#12, te meg ha csendben maradtál volna, akkor maradtál volna bölcsebb. Te a __pasid haverját__ ahhoz az emberhez hasonlítod, aki megszülte, felnevelte, etette, áldozatokat hozott érte? Gratulálok.


Ja, tehát az tökre rendben van, hogy van egy munkakerülő nő, aki kisajátítja és meglopja az apukát és a saját gyerekével fenyegeti, hogy ha el mer velünk jönni szórakozni, akkor soha nem láthatja a gyerekét, meg kidobja az apuka cuccait a lakásból az utcára, mert az el mert jönni annak az embernek a legénybúcsújára, akit 15 éve ismer. Apuka meg hozzánk menekül, ha elege van anyukából vagy nálunk száll meg ha kiteszik a szűrét. Elég érdekes nézeted lehet, ha neked ezt jelenti a nagy boldog család.


Hát figyelj, én kérek elnézést, hogy én nem a semmire akarok leelleni egy gyereket 24 évesen ;)


Szerintem inkább te vagy az irigy vagy pont ugyan ilyen kitartott spermavadász, mint ez a nőci. Elhiszem, hogy frusztrált vagy, én is az lennék, ha már ketyegne az órám de nem akarna senki úgy, mint társat.

2015. szept. 9. 09:47
 17/20 anonim ***** válasza:

Elnezest nekem vam gyerekem ferjem es rendszer csaladi eletet élünk,nem foglalkozom mas problemajabal meghalgatom esetleg tanácsot javasolok de nem vergődik mas ügyein ugyanis ugyanis mindig vam lehetoseg ki lepni egy rossz nem működő kapcsolatból,nem pedig gyereket csinálni!


Gratulálok neked hogy te majd elleni fogsz mint az allatok!

2015. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Elírtam.rendezett családi életem van!
2015. szept. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:

De azt értsd meg kérlek, hogy ő nem tud kilépni ebből a kapcsolatból, mert anyagilag annyira leszívta ez a nő, hogy mehetne a híd alá. A sok hitele mellé még vett fel egyet, hogy meg tudják venni a babának a holmikat, úgy beszélték, hogy közös bankszámlát nyitnak és 50-50 arányban tesznek bele pénzt. A srác tett, a nő meg levette ezt a pénzt, nem adott bele semmit, hanem az apa pénzéből vett mindent. Tehát megint kinek van adóssága? Apukának...


Felénk szülni szoktak, de te minek neveznéd azt, amit ez a nő csinál? Szerinted ebbe kellene beleszületnie egy babának? Szerintem te sem így vállaltad gyerekedet, hanem volt egy biztos háttér mögöttetek és nem arra utaztál, hogy lenyúld a párod.


Na mindegy, valóban nem érdekel engem, hogy hogyan élnek, csak ez hoz ki a sodromból, hogy ezeknek a dolgoknak a tudtában, hogy mi még menjünk el látogatni és gratuláljunk is ehhez az egészhez...

2015. szept. 9. 10:27
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit túlgondolod ezt az ügyet. Neked semmi keresnivalód a kórházban (jelzem, nagyon a párodnak sem), oda max. családtagoknak illik menni és főleg olyanoknak, akik örülnek a babának. Te nem vagy ilyen, sőt, így ne menj. Mondjuk nekem nagyon furcsa, hogy egy haver (nem barát) barátnője miatt így kiborulsz. Nem normális viselkedés.
2015. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!