Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ezek alapján nekem illendő...

Ezek alapján nekem illendő lenne babalátogatóba menni? És nektek mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés

5 éve vagyok együtt a barátommal és neki van egy haverja, akit így szintén 5 éve ismerek. A srác 27 éves és "együtt van" egy 38 éves nővel. Én eddig összesen ha 2x találkoztam vele személyesen lehet sokat mondok, de elsőre lerít róla, hogy egy tipikus "ejtsen már valaki teherbe és tartson el" nőci. Már amikor összejöttek akkor se védekeztek sose, csak ezzel a megszakításos módszerrel, ami köztudottan nem véd. Én azért nem csinálok ilyet pár nap ismertség után... Meg több szempontból zsarolja a srácot, a pénzét már lenyúlta, és zsarolja hogy ha nem tartja el, akkor nem láthatja soha a gyerekét aztán fizetheti a gyerektartást, meg ilyenek... Egyébként a nő nem dolgozik, eddig a szülei tartották el. Mondjuk a srác is olyan amilyen, hogy felvág azzal, hogy neki gyereke lesz, de közben hogy jaj ő biztos nem szaladgál vele oviba, bölcsibe, nem papa ő...


Na mindegy, csak fontos volt ezeket is leírnom, hogy teljes képet kapjatok. A nő a napokban szül és kérdezte a barátom, hogy ugye megyek én is velük a kórházba látogatni? De hát nem értem, mit látogassak egy ilyen nőt akit eddig 2x ha láttam?


Annyira szánalmasnak tartom, hogy úgy tesznek, mint egy nagy boldog család, közben meg csak keresett egy balfácánt, aki agyilag még szintén egy gyerek (bulizik, nőzik, iszik, cigizik, rengeteg adóssága van), hogy majd eltartja. Amikor esküvőre voltunk meghívva mert szintén egy haver házasodott a mi társaságunkból, akkor is farmerban ment meg mástól kért kölcsön öltönyfelsőt, de a nő persze nem jött el, annyit se mondtak, hogy cipő, nemhogy még valami nászajándékot adjanak a párnak... Őhozzá meg szaladjon mindenki látogatni, mert gyereke lesz és ő lesz az atyaúristen? Komolyan, én csak a gyereket sajnálom nagyon...


2015. szept. 8. 21:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
69%
Utálod, kibeszéled őket, tehát nem kell menned látogatóban sem. Egyébként kíváncsi lennék, hogy a való életben meg mernéd-e mondani nekik... gondolom csak neten arcoskodsz.
2015. szept. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%

Én nem mennék. A barátodnak mondhatod azt, hogy ilyenkor csak a családnak illik látogatni.


De te sem lehetsz egy matyóhímzés, ha ilyen véleménnyel vagy a párod barátairól.

2015. szept. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Igen, mert szerintem egy gyerek sem ezt érdemli, hogy ilyen helyre szülessen... Egyébként én megmondom bárkinek a véleményem, ezt mindenki tudja a környezetemben és azt is, hogy mit gondolok, arról már nem tehetek, hogy eddig 2x ha találkoztam vele, mert ugye ennyire érdekli őt más saját magán kívül.
2015. szept. 8. 22:06
 4/20 A kérdező kommentje:
A nő nem a párom barátja, de ezek alapján mit gondoljon az ember a srácról is?
2015. szept. 8. 22:06
 5/20 anonim ***** válasza:
67%

szerintem csak annak illik menni, akit a frissen szült anyuka hív meg, vagy vár.

ez a párként való megjelenés erőltetése "fiatalok" között(ha egyiküket hívják akárhova, a másikuk is tuti velemegy) jelen esetben nem illdomos.

2015. szept. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
De én azt nem értem, hogy ha a nő eddig úgymond senkivel se foglalkozott (esküvőre nem jött el, születésnapra se reagált semmit, semmi programban nem vett részt, csak visszafogta a párom haverját meg tiltotta hogy nem mehet sehova), akkor mi most miért csődüljünk oda őhozzá jópofizni? Szerintem nem is hívott minket, csak apuka szólt a haveroknak hogy lehet jönni, de erre majd rákérdezek. Mert az anyuka minket szerintem nem vár, eddig csak tiltotta tőlünk az apukát.
2015. szept. 8. 22:18
 7/20 A kérdező kommentje:
Ja meg még egy jó sztori. Az apuka szülei és az én párom szülei szembeszomszédok. Épp náluk voltuk és láttuk, hogy a szüleinél van a srác, így hát átmentünk beszélgetni. Ott volt a nő is, de még csak köszönni sem köszönt nekünk...
2015. szept. 8. 22:27
 8/20 anonim ***** válasza:

igen, az anyuka lehet nem is vár, ill. max a párja miatt fogadna csak. és egy újdonsült apukának mégiscsak jólesik, ha a barátainak be tudja mutatni gyermekét.


a szóban forgó nő amúgy magyar?

2015. szept. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

1. Zsák a foltját megtalálta. Valóban elég gázosak mindketten, de ez van.

2. Minek a kórházban látogatni? Haverékat meg főleg. De amúgy is feleslegesnek tartom. Én hülyét kaptam volna ha még a haverok is beallitanak a kórházba. És vhogy a bnőim, hugom sem szerette volna ha mennek a látogatók. Majd mentek hozzájuk 1-2 hónap után. Ezzel érvelj inkább.

2015. szept. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
57%

Nekem tök az jön le a dologból,hogy féltékeny irigy vagy mert annak a nőnek gyereke született neked viszont 5ev utan se!


Nagyon ellenséges megnyilvánulasod van,irod hogy megjatszak a nagy boldog családot es hogy a nő miyen szemét es kihasználja a párját....


Neked ehez mi közöd ha kerdes számodra hogy a barátod gyereket meglátogasd??????


Nem elsz veluk igy nem tudhatod mennyire boldogok.


Foglalkoz a te kapcsolatodal te sem lehetsz boldog...ha mas életét tartod szemelőt..


Irigy. Vagy. Es. Kész!!!

2015. szept. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!