Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit vigyek babalátogatóba egy...

Mit vigyek babalátogatóba egy szegényebb családnak?

Figyelt kérdés
Egy majdnem 2 hónapos babához, most megyünk először babalátogatóba. Elég szerény körülmények között élnek, szóval napi megélhetési gondok szoktak lenni náluk. Én meg nem nagyon vagyok otthon ebben a baba témában. Már vettem egy nagy doboz pelust megy egy nagy csomag popsitörlőt, ez gondolom mindig kell. Még kb ötezer forintért, szerintetek mit vegyek-ruhát, játékot? Mi az ami hasznos ilyenkor?

2015. jan. 23. 09:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Csörgő, rágóka, polár takaró, kombidressz, kis sapka, harisnya, hálózsák.
2015. jan. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg, ha nem tudsz dönteni, akkor vásárlási utalványt egy közeli bababoltba, ha van ilyen lehetőség. Én lehet, ennek örülnék a legjobban. :)
2015. jan. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet az utalvány hisz ha kell azon még vehetnek pelust is.
2015. jan. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Játèkot.ruhát .
2015. jan. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan kérdezz rá, hogy miből van hiányuk, mit vigyél.


A fentieken kívül a kispléd, törülköző, és az előke is hasznos (aminek nejlonos a hátulja). Játékok közül a rágóka, csörgő lesz neki való. Ha cumizik, akkor játszócumi, ha szopik, akkor az anyukának egy doboz tejtermelést serkentő teakeverék lesz még a jó választás (ha közeli kapcsolatban vagytok, és nem túl intim ezt adni).

2015. jan. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk popsikrém,fürdető,babaolaj? Ilyesmik is kellenek, ha már pelust vettél.
2015. jan. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha tényleg nem állnak túl jól, akkor én is inkább hasznos dolgokat vennék, mint amit már írtak is (utalvány vagy popsikenőcs, Johnson's Baby csomag, jó minőségű papapléd, ilyesmik).
2015. jan. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszi a segítséget, így már legalább tudtam merre induljak el.

Vettem 5db rugdalózót, 5db előkét, 5db textilpelenkát, egy csörgőt, és egy popsikrémet.

Nagyon örültek mindennek :)

2015. jan. 26. 08:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!