Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hetente mennyi időt töltesz...

Hetente mennyi időt töltesz az alábbi dolgokkal/módokon?

Figyelt kérdés

1. Egyedül (apa, baba, barátnő, mindenki nélkül), amikor csak magaddal foglalkozol

2. A pároddal (a baba nélkül)

3. A pároddal és a babával együtt - közös programként (tehát a fürdetés, altatás, stb. most nem számít)

4. Barátnőkkel

5. Sportolással

6. Házimunkával


2015. aug. 6. 18:22
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
46%

Az is "baba nélkül"nek számit, ha alszik? Én most ugy válaszolok, hogy nem, mivel hiába alszik, ettöl én még "szolgálatban" vagyok.


1. Semennyi

2. Semennyi

3. 2 nap hetente, amikor a férjem nem dolgozik. Reggel elmegyünk, este jövünk. Kirándulunk, éttermezünk, stb.

4. Semennyi

5. Semennyi

6. 2 ora kb


Ha a családhoz közel laknánk, és normális életet élnénk nem igy lenne. Viszont mi külföldön élünk, egyedül vagyunk teljesen, csak 3an vagyunk, család és barátok nélkül. Plussz a férjem 8.30kor megy reggel és éjfélkor jön este.

2015. aug. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
50%
Pedig ez egy kérdőív, akkor is, ha nem annak szántad. :)
2015. aug. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
64%

És ha kérdőív akkor mi van? Nem kell válaszolni amúgy meg ez a GYAKORIKÉRDÉSEK.


Nekem eléggè siralmas állapotok vannak most, 4 hós a babám, leírom őszintèb.


1. Hajmosás plusz netezést és olvasàst számolom ide és akkor amikor a baba alszik. Naponta ez 3 óra kb. (De akkor is csak babás dolgokat nèzek..) A hajmosás heti 2x 1 óra mindennel együtt.


2. Minden nap 11kor ér haza a munkából este és akkor van 1-1.5 óránk lefekvésig, beszèlgetnj szoktunk csak. Vasárnap szabadnapos akkor 3y4 óra a gyerek nèlkül (addig alszik).


3. Eddig 1 alkalom volt h elmentünk valahova. De az is igaz h még egyáltalán nincs kialakult rendszer mert pici volt a baba, óránként szopotz nem lehetett nagyon kimenni vele meg azzal a heti 1 szabadnappal nem sokra mentünk ès mindig volt valami (betegség, rekkenő hőség, jégeső, családom megláogatott minket, ő ment be dolgozni stb szal eddig nem volt idő..)


4. 0 óra. 2 barátnőm nagyon messze lakik.


5. Abszolút 0.


6. Napi 3 óra kb mindennel együtt.


Elég siralmas tudom de már kezd jobb lenni a helyzet, eddig a 4 hóig abszolúz nem volt életem de már kezd ellenni a babám meg babkocsit is kezdi megszeretni ugyhogy lehet vele menni varos a 1-2 orara.

2015. aug. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Mi a fene ez? Miért lett mindenki lepontozva????

Valami mártírnak sok a heti 1-2 óra amit anyuka szabadon tölt??? Vagy mi???

HOGYAN lehet ezt lepontozni? Hasznos vagy nem ... pffff....

2015. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

1. 4-6 òrát vagyok egyedül naponta, mivel csak 4 òrában dolgozom, kisfiam bölcsiben, fèrjem dolgozik. Kb 2 òra amit magamra fordìtok, körömlakkozok, szemöldököt szedek, netezek, olvasok vagy megnèzek egy filmet.

2. 1 òra/nap, miután a gyerkőc elaludt, de sajnos hamar ágynak dőlünk, mert fáradtak vagyunk.

3. Bölcsi után együtt vagyunk 3an, hètvègèn 0-24ben együtt vagyunk.

4. 2-3 naponta 1 òrára elugrom a barátnőmhöz pletyizni egy kicsit.

5. Napi 1/2 òra,ha nincs időm, akkor másnaponta 1 òra.

6. Változò. Minden nap főzök, hogy mennyi idő, ugye attòl függ mit. 2 naponta takarìtok, szinte minden nap mosok, vasalok, naponta járok boltba.

Mìg 8 òrában dolgoztam, semmire sem volt időm, sport, barátnő, magamra... Csak álom. Örültem h a házimunkát meg tudtam csinálni.

2015. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
13-as, nyugalom. :) Valami bajod van? Ne húzd fel magad azon, hogy kérdőív, nem éri meg. :)
2015. aug. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

1. A kicsi délutáni alvása abszolút "me-time", tehát napi 2-2,5 óra. Ilyenkor szépítkezem (hajmosás, körömfestés, arcpakolás stb), olvasok, lakást szépítgetem, dekorálom


2. Esténként kb 2-3 óra heti 3-4 alkalommal. Valamint 2-3 hetente elmegyünk étterembe vacsorázni.


3. Szintén napi 2-3 óra majdnem minden nap.


4. Kb. 2-3 hetente 1-1 alkalommal pár óra beszélgetés, borozás, vásárolgatás.


5. Heti 4*1 óra


6. Napi 3-4 óra


Tudom, ez így elég jól hangzik, és olyan kicsit, mintha időmilliomos lennék. Sajnos a valóságban persze nincs így, egyedüli hátulütője ennek a relatíve sok szabadidőnek a nagyon kevés alvás. Későn fekszem, korán kelek, általában 5-6 órákat alszom lassan 2,5 éve.

2015. aug. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!