Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kisgyerke, család mellett...

Kisgyerke, család mellett havonta mennyi időt töltesz mással ( barátnők, sport, kozmetika, vásárolgatás saját kedvere)?

Figyelt kérdés
Van olyan és hányszor, hogy esténként kimaradsz?
2010. ápr. 13. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia,


kisfiam 1 éves lesz, heti 1x torna, meg 1x kis vásárolgatás saját kedvre vagy nézegetés, kozmiba időtlen idők óta nem jutottam el, fodrászhoz viszem magammal. Néha jó lenne legalább sportból többet, de imádok itthon is lenni vele, nem uncsizunk, mindig ezer dolog van, persze a kikapcs kell!!! :)

2010. ápr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Húúú, nagyon keveset, alig :( Szeretnék, de nem tudok, nincs senki aki vigyázni tudna babámra, így marad a késő esti időpont, amikor párom itthon van. Fodrász, kozmetikus luxus lenne. Szoliba hetente, másfél hetente 1x jutok le :(
2010. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Amíg gyed-en voltam itthon, addig havi egy kimenős estém volt :) Esetenként kettő. Plusz havonta egyszer elmentem fodrászhoz és kéthetente iskolába (levelezős). Ezek voltak a gyerek nélküli programok, de amúgy sokszor (heti egyszer biztosan) volt olyan, hogy feljöttek barátnők este beszélgetni.

p

2010. ápr. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Gyerek előtt sem maradtam ki, ha valahova menni akartam, a férjem is jött.


Van egy 2 éves és egy 4 hónapos babám. Nem járok fodrászhoz, kozmetikushoz, ide-oda-amoda.

Barátnőhöz viszem a gyerekeket is, mert neki is vannak és eljátszanak egymással.

Sportolni nem járok, mozgok eleget a 2 gyerek mellett.

Vásárolni mindig a férjemmel megyek, néha a gyerekek is jönnek. Nekem ez az egy kikapcsolódásom van, kár, hogy nem vagyunk milliomosok, mert akkor minden nap mennék vásárolni:)))

2010. ápr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Most, hogy a másodikkal veszélyeztet terhes voltam az utolsó 5 hétben nagyon sok időm jutott magamra vagyis a pihenésre és a hobbyjaimra, mert a Párom Szülei vigyáztak hétköznaponként a Nagylányomra!

Én se szeretek eljárni sehova, inkább kreatívkodni szeretek, varrni, üveget festeni, papírból készíteni mindenfélét.

Ha itthon van a Nagylány akkor most nem csinálom, de karácsony környékén amikor a Párom munkából hazajött és megvacsiztunk akkor 1-2 órát szántam a dolgokra.

Ha megszületik a kistesó, akkor lehet 2-3 hónap szünet, aztán majd este megint 1-2 órát töltök a hobbyjaimmal is.

Imádok alkotni és legtöbbször ajándékként adom oda jeles napokon a legszebb műveket a családtagoknak:)!

Üdv egy 22 hónapos kislány anyukája, aki 39 hetes kisfiú kismamája is.

2010. ápr. 14. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!