Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi időt töltesz a gép elött?

Mennyi időt töltesz a gép elött?

Figyelt kérdés

Hogy lehet, hogy némelyik anyuka szinte egész nap a gép elött ül. Csodaszép idő van, egész nap kint lehetne lenni...mi van a házimunkával...a többi teendővel???

Én ezt nem értem.

Utána meg panaszkodik, hogy smmire sincs ideje.

Én néha-néha bekapcsolom a gépet, mig megnézek ezt-azt, de nem egész nap ülök elötte!!!


2010. ápr. 29. 13:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Miből gondolod/tudod,hogy egész nap itt ülnek?
2010. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nekem 3 hetes a kisfiam,és egész nap bevan kapcsolva a gép de maximum 1 órát ha előtte töltök összesítve,pl.most hogy eszek és közben olvasgatok itt...
2010. ápr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Napi 1 óra délelőtt, míg alszik a baba. Nekem ez a "kikapcsolódás".
2010. ápr. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

nem is lehet a gép előtt ülni egész nap baba-gyerek mellett ,leletetlen!!

mikor alukál a Kicsim,én megebédelek,és mivel itt a gép az asztalon,ebéd közben megnézem,amire kiváncsi vagyok.ennyi:-)

2010. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nálunk is majdnem egész nap be van kapcsolva a gép, és amikor a gyereket etetem vagy én eszek akkor szoktam idelátogatni, emellett a házimunka is kész, sétálunk is minden nap 2x, és még ide is a gyerekem érdekében jövök olvasgatni.

DE tényleg, honnan tudod, hogy egész nap a gép előtt ülnek mások? Ahhoz neked is itt kell ülnöd...

2010. ápr. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nekem is ez a kikapcsolódás!

2 gyerekem van, 3 éves és 10 hónapos lányok anyukája vagyok,a házi,házkörülit is elvégzem,és a gyerekekkel is játszok,-az is igaz,hogy rosszul osztom be az időm,de minden készen van előbb utóbb.

Szakaszosan szoktam itt ülni,kb 3-4x naponta kb fél óra. -Este,ha szundiznak a kicsik,akkor akár 1,5-2 órát is. Szinte mindig csak azért ülök le,hogy ezen az oldalon megpróbáljak segíteni,vagy megnyugtatni embereket.Nem szoktam böngészni a neten. Ha fürdetni kell...,akkor azonnal felállok.

Sokunknak sokat jelent egy kicsit másfele tekingetni! Egész nap a házimelót nyomni és egész nap a gyerekekkel kint lenni sem lehet. -oké,ez utóbbit a gyerekek élvezik,ideig-óráig anyuci is,de kell,hogy valahogy kikapcsoljon az ember!-Én nem járok fodrászhoz,manikűröshöz...szóval,én ezért ülök le néha ide.

Remélem elég kielégítő volt a válasz!

Ja,és légyszi,ne vegyél mindenkit 1 kalap alá!

:)

2010. ápr. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

A 2 gyerekes vagyok:

Lefogadom,pasi vagy,és az asszony azt csinálja,amit fennt leírtál! Tévedek?

:)

2010. ápr. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

nálunk a gép egész nap be van kapcsolva. Válaszolok, aztán megyek tovább. Aztán később megint beugrok, és válaszolok, és megyek tovább. Most épp megyek, befejezem a rakottkrumplit:)A babám evett, most játszik.

(A)

2010. ápr. 29. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

ja, még csak annyit, hogy házban lakunk, nyitva ajtó-ablak, áramlik be a friss levegő, és különben is egész héten sétálni voltunk (én egyetemre járok, baba addig nagyinál), szóval jó, ha végre az itthoniakra is van kis időm. Később azért lehet, kimegyünk egy kicsit levegőzni.

(A)

2010. ápr. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én megfőzök, kitakarítok, játszok a gyerekkel, udvaron töltjük a nap nagy részét, mikor alszik, abban a kb 2 órában itt ülök. Szerintem ennyi nekem is jár, mert hajnalban kelek, este későn fekszem, valamikor nekem is kijár egy kis szusszanás.

Attól, hogy sok kérdés van a babás témakörben és sok válasz is érkezik, még nem azt jelenti, hogy egész nap a gép előtt ül valaki. Szerintem elég sokan látogatják ezt az oldalt rendszeresen.


Én sem értem miért kell általánositani?

2010. ápr. 29. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!