Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket is idegesítenek itt...

Titeket is idegesítenek itt ezek a kifejezések, hogy "nem várt" meg a "négy hónaposom"?

Figyelt kérdés

Kedvencem, én ekkorra "nem várom a nem vártat. Ti mikorra?" Mire jó az ilyen kérdés?

Meg ide töltögetik fel a teszteket, amikor világosan lehet látni, hogy pozitív vagy negatív. Attól, hogy 8 emberből, kettő "sejt" valami csíkot, attól az még sajnos negatív marad.

És akkor még ott vannak a "szerintetek hány hetes vagyok? Fiú vagy lány?" Ettől miért lesz nektek jobb? Ugyanúgy olyan, az elején, mintha sörhasad lenne, bumm.


Már elnézést a kirohanásom miatt, de ez a téma totál elvesztette a lényegét.



#gyerek nevelés?!
2015. máj. 27. 00:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
36%

De sok problémád van :D Irigyellek...

Amúgy szerintem nem normális dolog ezen ilyen szinten kiakadni....

2015. máj. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
36%
Ja amúgy a saját érdekedben javaslom, hogy egy kicsit szüneteltesd az oldal nézegetését. 11-es
2015. máj. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Kedveskéim (nekem lekezelő), cici, pasi, pocaklakó, az anyai többes szám (kaksiztunk). Végett nekem is, de csak akkor, ha rosszul használják. És eddig leírva szinte mindig csak rosszul használva láttam.


Ezeken kívül itt láttam kérdésekben az ugye és a válaszokban nemtom szót sokszor. Pl.: Helló na ugye van egy barátom aki ezt és ezt csinálta ugye, de nem tudom mit tegyek. A nemtomos példánál pedig: Szerintem ezt és ezt kéne tenned, de nemtom és akkor nemtom... És a végén vagy 50 nemtom lesz a válaszban. Ilyenkor felidegesít ez a két szó.

2022. aug. 3. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A 13-ast nem ide akartam.
2022. aug. 3. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!