Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Csak engem idegesítenek a...

Csak engem idegesítenek a "puxi, szerike, cejjike, cejjetlek, láwollak és társai" kifejezések? Engem kiráz a hideg tőlük. Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 12:25
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
91%
Hát a puxtól meg puxi attól még nem a többin meg csak nevetni tudok!:D
2009. febr. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
88%

én nem igazán kedvelem az ilyeneket :S

ezért inkább csak így írom : puszi, szeretlek, <3 :)

2009. febr. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
92%
Engem is kiráz a hideg ezektől a szlengektől!!! Szóval megértelek. De engem ezek a hülye jelek is irritálnak. Pl. *_* meg <3 XD...
2009. febr. 7. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
86%
nem vagy egyedül, engem is az ideg csapkod, ha látom, vagy hallom. azt sem tudom, mit jelent a XD
2009. febr. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
96%
Mintha valami fogyatékossága lenne az illetőnek, aki így ír! Sokan mondják, hogy rövidítenek, de ez hülyeség, mert a puxi és a puszi között csak 1 betű az eltérés, na nagy rövidítés!
2009. febr. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
93%
Elég nyálas szavak így ezek,én maradok a hagyományosnál: puszi,szeretlek és így tovább!!!
2009. febr. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
66%
A tinik ilyen nyálul beszélnek és kész. Még megtehetik. Ha érettebek lesznek, maj' leszoknak.
2009. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%
Nyomorék egy szokás ... de ilyen ez a mai fiatalság. Szánalmasak... (Tisztelet a kivételnek.)
2009. febr. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
én nem tudom... én is tini vagyok 13 éves leszek kb. 3 hét múlva, de komolyan... FÚJJ már! Sokszor még így is beszélnek, és ha te nem vagy ilyen, akkor kinéznek a társaságból...
2009. febr. 7. 13:38
 10/34 anonim ***** válasza:
95%
Felőlem beszélgessen a 18 év alatti korosztály kínaiul ha nekik tetszik, de felnőtt ember, vagy felnőtt embernek írva, könyörgöm már ne használjon ilyen baromságokat. Én is fiatal vagyok de rohadtul idegesít, olyan érzés mintha értelmi fogyatékossal beszélnék. Egy éve randiztam egy 18 éves lánnyal, gondoltam adjunk esélyt, hátha felnőtt már. Hát nagyon nem. Amikor meg chateltünk, sikeresen előhozta a hozom a puskám és fejbelövöm állapotot, annyi ilyen-olyan jelet/ sziporkázó csilivili, alíg olvasható msn rózsaszín emotikont használt. Gyerekek, légyszí erről sürgősen szokjatok le mert baromira idegtépő ha folymatosan használjátok, ráadásul magatokat égetitek vele.
2009. febr. 7. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!