Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Csak engem idegesítenek a...

Csak engem idegesítenek a "puxi, szerike, cejjike, cejjetlek, láwollak és társai" kifejezések? Engem kiráz a hideg tőlük. Más is így van ezzel?

Figyelt kérdés
2009. febr. 7. 12:25
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
93%
Én is utálom. Sok kis tizenéves csitri, mindenhol így beszél. De nem elég,hogy az utcán visitja, mindenhol ott van. iwiw üzenőfal is ilyenekkel van tele. Nem értem, hogy tudják magukat is elviselni.
2009. febr. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
89%
IQ = 0, szerény véleményem szerint. Ezek a szövegek valahogy annyira elvontak, mintha az illető, aki írja/mondja, nem is a való életben élne...
2009. febr. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
80%

Én is utálom,ha vki így beszél,ír,stb.Pedig én is kamasz vagyok,de én nem tömködöm tele msn-en smiley-kal az írásomat,és nem is beszélek így.(mondjuk néha egy-két smiley-t használok,pl. ironikusan írok,hogy ne értse félre,akinek írok).

Azzal,hogy rövidítenek,nem is lenne baj,de könyörgöm,a "cejikézlek" mitől rövidebb a "szeretlek"-nél?!Jó,rövidíteni én is szoktam,de max. ezt:

vki,vmi,vkinek,vminek:valaki,valami,valakinek,valaminek

sztem:szerintem

szal:szóval

h:hogy


De ez a "puxi, cejetem, cejikézem, naon, oan, cijja, láwollom, wok",meg ilyenek nagyon idegesítenek!Főleg,ha a valóságban is így beszél!

2009. febr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim válasza:
90%
Ennél sokkal alattomosabb szavakkal is teletömi a fejünket a sajtó: kéthalálos baleset, balesetezett, a járművek nem ütköznek, hanem az egyik nekicsapódik a másiknak...
2009. febr. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
78%
Csak ugy szolok az xD orult nevetest jelent... es tenyleg mindenkinek magan ugye, hogy beszel. De az mar tenyleg csunya, ha valaki kinez egy tarsasagbol, ha nem beszelsz ugy.
2009. febr. 13. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
84%
én 17 éves vagyok, és még a hangulatjelektől is rosszul leszek. jó, mondjuk ha msn-en beszélgetek vkivel, akkor én is beírom, h XD, meg ilyenek, de semmi sem tudna rávenni, hogy azt mondjam, láwollak. és van, aki még élőben is használja, pedig egyáltalán nem plázacica meg emo meg nemtom még mit mondtak az előző pár oldalon.
2009. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
84%
Ezek tényleg nem valók felnőtteknek, de még gyerekeknek sem nagyon. Mikor mi gyerekek voltunk, nem írtunk direkt helytelenül...most meg a szándékos elírás a divat.
2009. febr. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Persze engem is kiráz ez a plázacicás szarság! puxi láwollak benneteket!
2010. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Van egy 28 éves ismerősöm egy közösségi oldalon, aki folyton ilyeneket ír ki: " szióka ..., boldog szülcsi napcsit kívánok neked, régen talcsiztunk, jó lenne dumcsizni." Na, itt elborul az agyam és már egy ideje le is tiltottam az ő híreit, mert folyton kiakasztott. Csak nagyon nehezen tudtam türtőztetni magam, hogy ne írjak neki hozzászólást.
2010. márc. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%
megütném az illetőt, mikor látom, hogy írja... úr isten -.-
2010. márc. 21. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!