Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Titeket is idegesítenek itt...

Titeket is idegesítenek itt ezek a kifejezések, hogy "nem várt" meg a "négy hónaposom"?

Figyelt kérdés

Kedvencem, én ekkorra "nem várom a nem vártat. Ti mikorra?" Mire jó az ilyen kérdés?

Meg ide töltögetik fel a teszteket, amikor világosan lehet látni, hogy pozitív vagy negatív. Attól, hogy 8 emberből, kettő "sejt" valami csíkot, attól az még sajnos negatív marad.

És akkor még ott vannak a "szerintetek hány hetes vagyok? Fiú vagy lány?" Ettől miért lesz nektek jobb? Ugyanúgy olyan, az elején, mintha sörhasad lenne, bumm.


Már elnézést a kirohanásom miatt, de ez a téma totál elvesztette a lényegét.



#gyerek nevelés?!
2015. máj. 27. 00:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
59%
a "nem várt" szerintem is eleg esetlen, a gorbek elemtesehetxye tudok hozzaszolni, de mindenkinek mas a fontos, kell egy bagy adag tolerancia itt es ugy alralaban a tarsadalomban :). idegeskedni ikyesmib felesleges, siman ugord at, ami nem erint/erdekel
2015. máj. 27. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

És amikor a menstuáltam helyett a beteg lettem? Hàt az se semmi, meg a pocaklakó és a 24 hónapos a gyerek. Miért nem 2 éves?

És amikor a teszt full negatív hàt szereljük szét hátha úgy pozi lesz.

2015. máj. 27. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
41%
Engem nem idegesìtenek.Ez egy ilyen oldal.Nem èrtem mit zavar titeket.Mindenki úgy teszi fel a kérdésèt ahogy akarja.Ha nem tetszik nem kell elolvasni.
2015. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%
engem se idegesít, viszont sajnálom szerencsétleneket, hogy ezen kell görcsölniük, és hálát adok, hogy nekem nem
2015. máj. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
Azért van ez az oldal, hogy mindenki feltegye a kérdéseit. Igen, sokszor bugyuta kérdések is vannak, de ha őket megnyugtatja, hogy többen is pozitívnak látják a tesztjüket, akkor az az ő dolguk. Ha idegesít, ne válaszolj rá, majd más megteszi.
2015. máj. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
56%

Mekkora feszültség kell az életedben, hogy néhány szó úgy idegesítsen, hogy kérdést írj ki róla? :)

Szerintem ne ezeken lovagolj, hanem azt gondold végig, hogy mi lehet az a probléma, ami belőled ezt váltja ki.

2015. máj. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
Én ettől jobban már csak a be babásodast meg a babas lettem című hülyesegeket szoktam röhögni.
2015. máj. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, ne is mondd, én már kezdtem rosszul érezni magam, hogy csak én vagyok ilyen földhözragadt, hogy ezeket a kifejezéseket nem kedvesnek hanem idegesítőnek tartom?

Igen, a "babás", a "4 hónaposom" (és az X hós! ilyen szó nincs is..), a "kismami", stb.


A feleslegesnek tűnő kérdéseket jobban megértem, amikor az ember babát vár, vagy szeretne és aggódik, meg várja, hogy pozitív legyen végre a teszt, stb. az egy sajátos lelki állapot :). És igen, amikor még nem szültél, de már otthon vagy táppénzen, akkor lehet hogy unatkozol annyira, hogy feltöltöd a pocakod, hogy "szerintetek hány hetes vagyok" :D... bár én nem tettem, de ezt jobban megértem emiatt.


Amit egyáltalán ne értek meg viszont: az ultrahang eredmények felsorolása, hogy az itteni hozzá nem értő vadidegenek szerint jók-e... Ha kezében a lelet, akkor gondolom az orvostól jött, miért nem őt kérdezte meg??!

2015. máj. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
:D inkább furcsa volt. meg kell szokni az itteni szlengeket. mire rájöttem mi a franc az a nemvárt napja :D a teszteknél tényleg sok a hómező, általában mindig van valaki aki mégis lát csíkot, aztán 4 nap múlva megjön. én sose voltam tesztelgetős de ha valaki 2 éve vár a babára,minden szalmaszálba kapaszkodik meg úgyis odaképzeli a csíkot,csak ezzel a baj,hogy ha valaki adja alá a lovat,hogy igen van csík,még rosszabb lesz a csalódás. a fiú-lány hány hetest én totál nem értem. vagy a szerintetek terhes vagy kövér hasat,aztán kíírja,hogy ja menstruálok 3 hónapja de olyan furán nagy lett a hasam,akkor mégis baba? ilyenkor fogom a fejem...
2015. máj. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
29%
Majd ha te is elérsz oda, hogy már "nem várod", de mégis megjön, és úgy tűnik, sosem leszel terhes, akkor majd megérted, hogy miért írják így jópáran ;) (kétgyerekes anya)
2015. máj. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!