Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Felelőtlenség volt vállalni...

Felelőtlenség volt vállalni ezt a gyereket?

Figyelt kérdés
[link]
2015. ápr. 29. 17:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Felelőtlenség volt belevágni a lombikprogramba. Ha valakinek eleve nagyon rosszak a génjei, az miért erőlteti azok öröklését?

Nekem úgy nagyjából normális génjeim vannak, de világéletemben az volt a meggyőződésem, ha nem jön össze magától, nem fogom erőltetni. Akkor inkább leszek valaki olyan anyukája, akinek nem jutott.

Sosem fogom megérteni az ilyen embereket.

2015. ápr. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy hasonló betegségem. Nem sajnáltam a pénzt genetikai tanácsadásra mielőtt gyereket vállaltunk volna. Ha kiderül hogy bármi esély is van az öröklésre, akkor az örökbefogadást választjuk.

Én nem áltatom magam arról, hogy nem rossz sérülten. El lehet viselni, de a gyerekemnek nem kívánom az biztos.

Még véletlen gyereknél megérteném, hogy megtartották, na de tudatosan lombikot fizetni?! Ha nem futotta genetikai vizsgálatra akkor a gyerek fejlesztésére miből költenek?

2015. ápr. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!